Тетяна Нартюк — м. Володимир-Волинський

Фінансовий Консультант ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

Ми розмовляємо з Вами однаковою зрозумілою мовою

Коли річ йде про фінансові поради, найважливішим є розуміння кожного кроку, який має бути зроблений. Саме тому ми детально пояснюємо Вам, чому ми рекомендуємо певне фінансове рішення та в якій мірі воно відповідає Вам та Вашим індивідуальним потребам.

Встановити контакт

Моє кредо – систематичне консультування

Наша система надання послуг складається з трьох етапів. На першому етапі ми проводимо аналіз даних розмови, завданням якої є поглиблене знайомство з кожним клієнтом: дізнатися про фінансове становище, плани на майбутнє, особисті бажання та цілі. На другому етапі ми проводимо консультацію та підбираємо найбільш оптимальне фінансове рішення з урахуванням індивідуальних потреб. Третій етап включає проведення регулярних зустрічей для актуалізації поточного фінансового планування відповідно до актуальних умов життя.

Зв’язатися з нами зараз

Є бажання змінити свою професійну діяльність? Тоді почніть свою кар’єру з нами!

Гнучкість, свобода самовизначення та виконання завдання зі значенням та метою - ось що робить роботу фінансового консультанта ОВБ такою особливою. Тільки Ви вирішуєте, яким буде Ваш особистий прогрес з нами. Одноманітна щоденна рутина вже не приносить радості, і Ви ловите себе на думці, що хочете бути більш незалежним та працювати з компетентними та доброзичливими колегами? Тоді Вам до нас!

Заповнити анкету для найму на роботу

Тетяна Нартюк

Фінансовий Консультант ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

вул. Князя Василька 1, офіс 205
44702 м. Володимир-Волинський

Тетяна Нартюк

Фінансовий Консультант ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

вул. Князя Василька 1, офіс 205
44702 м. Володимир-Волинський

Зверніться до ОВБ в м. Володимир-Волинський

Будь ласка, запропонуйте мені записатися на особисте інтерв'ю.
 :