Є бажання змінити свою професійну діяльність? Тоді почніть свою кар’єру з нами!

Гнучкість, свобода самовизначення та виконання завдання зі значенням та метою - ось що робить роботу фінансового консультанта ОВБ такою особливою.

Тільки Ви вирішуєте, яким буде Ваш особистий прогрес з нами. Одноманітна щоденна рутина вже не приносить радості, і Ви ловите себе на думці, що хочете бути більш незалежним та працювати з компетентними та доброзичливими колегами? Тоді Вам до нас!    Почніть працювати як фінансовий консультант OVB!

Заповнити анкету для найму

на роботу

Що робить роботу з нами такою особливою?

Гнучкість, свобода самовизначення та виконання завдання зі значенням та метою – ось що ми пропонуємо нашим новим співробітникам. Ми вважаємо, що людина може розкрити свій потенціал, лише якщо працює у власному ритмі.

Інтенсивна співпраця в команді – це належне виконання кожного етапу впродовж усього часу. Ми впевнені, що найкращі результати роботи можна отримати тільки при командній роботі. Ваша щоденна робота з нами – це що завгодно, окрім рутини. Кожен клієнт приходить до нас з індивідуальними потребами та ідеями. Усі співробітники шукають та знаходять нові підходи для реалізації їх ідей. Ви, як консультант OBБ, – партнер для Ваших клієнтів. Ваше завдання – допомагати їм приймати правильні фінансові рішення та досягати власних особистих цілей і побажань.

Дізнайтеся більше та скористайтесь перевагами роботи

Які можливості ми пропонуємо?

Щоб розпочати роботу в нашій компанії у якості фінансового консультанта, Вам не потрібно відповідати певним вимогам. Ми шукаємо особистостей, а не шаблони.

Вам не потрібно бути професіоналом з фінансів, щоб приєднатися до нас. Під час навчання в нашій компанії Ви отримаєте всю інформацію, яка буде потрібна для майбутньої роботи. Ми також пропонуємо випускникам учбових закладів ідеальне середовище, щоб застосувати здобуті знання у професійному житті. Пережили довгий період без роботи і не знаєте, як повернутися до робочого ритму? Не переймайтеся. У нас Ви самостійно вирішуєте, коли, де та скільки Ви хочете працювати. Ми також будемо раді бачити у своїй команді фахівців, які не бачать більше можливостей для розвитку на своїй нинішній роботі у якості фінансових консультантів.

Почніть свою кар'єру в OVB

Які можливості кар’єрного розвитку ми пропонуємо?

Працюючи з нами,  Ви можете не перейматися питаннями кар’єрного росту. Ми надаємо однакові можливості усім нашим працівникам рухатися вгору та вдосконалювати себе як фахівця.

Для кожного співробітника компанії OBБ складається кваліфікований та багаторівневий план кар’єри, що забезпечує постійне просування по кар’єрним сходам. Досягнення наступного рівня завжди пов'язане з теоретичною підготовкою та подальшим навчанням, а також практичним досвідом. У своїй щоденній роботі кожен наш консультант отримує підтримку зі сторони своєї команди та менеджера.

Надішліть нам своє резюме та почніть будувати власну кар’єру

Яким вимогам повинні відповідати претенденти?

Для нас важливо не те, що вказано у резюме, а особистість претендента та його цілі. Тим не менш, ми звертаємо увагу на деякі соціальні навички та особисті риси характеру, які потрібні для того, щоб стати професійним консультантом.

Ми працюємо з людьми. Тому Ви повинні шукати найбільш соціально придатні способи спілкування як з клієнтами, так і з працівниками. Для нас важливо, щоб претенденти могли чітко й зрозуміло взаємодіяти з клієнтами, виражати їм своє співчуття та емпатію. Порядок роботи наших консультантів не можна назвати однотонним. Для того, щоб бути постійно у потоці, нашим співробітникам потрібно вміти добре структурувати й визначати пріоритетність особистих  та робочих аспектів. Для того, щоб мати можливість змінити поточний стан своїх клієнтів відповідно до їх цілей та побажань, претенденти також повинні мати хороші аналітичні навички.

Подайте своє резюме до нас та продемонструйте нам свої сильні сторони

Початок роботи в якості консультанта в OVB м. Ужгород

Застосувати зараз

Поля, позначені *, повинні бути заповнені, щоб ми могли обробити вашу заявку.


Дозволені формати: PDF, Word, ZIP, OpenOffice, OpenDocument, JPG, PNG, BMP | Не більше 20 МБ