Наш сервіс

Ми пропонуємо рішення, яке підходить саме Вам. »Сервіс означає для нас завжди бути поруч, якщо у цьому є потреба.«

»Життя неможливо спланувати, а от гнучкі рішення – цілком.«

Ми в якості Вашого особистого фінансового партнера хочемо  індивідуально супроводжувати Вас на шляху до великих та малих цілей. Ми пропонуємо Вам рішення, яке підходить саме Вам. Не важливо, чи це питання, проблеми чи критика: ми – до Ваших послуг.

За найкраще ми вважаємо присвятити увагу Вашим бажанням під час особистої розмови. Таким чином, ми зможемо якнайкраще зрозуміти Вашу ситуацію та запропонувати Вам оптимальні, індивідуальні варіанти рішення. На шляху до Ваших фінансових цілей та бажань ми будемо на Вашій стороні – Ваша команда ОВБ. Ваш фінансовий консультант залучає свою команду, команду головного офісу країни та наших преміальних партнерів для того, щоб мати можливість запропонувати Вам найкращі рішення.

Фінансові консультанти

Поблизу

  • Особиста консультація
  • Структура
  • Ваші цілі
  • з точністю підібрані стратегії
  • Рішення

Головний офіс країни

Київ

  • Керівництво
  • Адміністрація
  • Загальна інформація
  • Логістика
  • Технічні рішення

Найпростіший спосіб зустрітися з ним – в його особистому офісі.

Якщо бажаєте, можете запросити його на бесіду до Вашого дому.

Домовтеся про зустріч в нейтральному місці, де ви почуватиметеся зручно, наприклад, у кафе.

Знайдіть Вашого особистого консультанта!

Ми підтримуємо Вас у здійсненні Вашої мрії з пристрастю та співпереживанням. Ви завжди можете звернутися до наших консультантів незалежно від часу та місця – в одному з наших численних офісів OVB, у Вашому будинку або улюбленому кафе. Ваші потреби в галузі фінансів, страхування та забезпечення завжди є нашим головним пріоритетом.

Головний офіс компанії в Києві

За спиною Вашого фінансового консультанта та його команди стоїть надійна опора: головний офіс компанії. Крім питань управління, головний офіс передусім піклується про вибір наших преміальних партнерів. На основі ретельного відбору продуктів та партнерів ми гарантуємо Вам першокласні пропозиції, які відповідають нашим вищим стандартам. Так само, як і Ваш фінансовий консультант, головний офіс країни також завжди відкритий для Ваших запитань, пропозицій та  інших побажань. Він до Ваших послуг також і тоді, коли Ви не можете зв’язатись зі своїм консультантом особисто.

Зв’яжіться з нами просто по електронній пошті, за телефоном або відвідайте нашу сторінку в соціальній мережі.

Поспілкуйтесь з нами

За вказаним номером Ви зв’яжетесь з нашими колегами, які знайдуть час та звернуть свою увагу на Ваші проблеми.

Ми до Ваших послуг. Тел.: +380 44 4928777