Фінансовий консультант OVB спілкується з клієнтами
Ось що робить роботу фінансовим консультантом такою особливою

Ваша робота в OVB приносить переваги фінансового радника

Якщо ви шукаєте надійну та стабільну роботу, ви прийшли за адресою. Ми цінуємо вашу відданість і продуктивність і гарантуємо, що ви отримаєте численні переваги, працюючи з нами.

Перевага 1: Самовизначення та гнучкість

Самовизначення, незалежність і гнучкість — основи роботи консультанта в OVB. Ми вважаємо, що ви можете зробити максимум, лише якщо будете слідувати своєму власному ритму. Працювати в кафе, піти в спортзал або проконсультувати клієнта? Працюючи з нами, вирішуєте саме ви.

Все, що вам підходить

 • Ви можете планувати свій робочий день відповідно до свого графіку.
 • Ви можете обирати будь-яке місце та час роботи, які вам підходять.
 • Ваша мотивація визначає вашу винагороду. При бажанні можна заробити більше.
 • Ви маєте можливість створити власну команду.
Фінансовий консультант із командою фінансових консультантів у конференц-залі OVB

Перевага 2: Командна робота

В OVB ви є частиною сильної команди, бо одна голова добре, а дві — краще. Ось чому кожен консультант OVB працює в команді. Ми твердо переконані, що тільки в  співпраці з колегами можна досягти оптимальних результатів роботи. І ми живемо цим девізом щодня.

Тісна співпраця

 • Все знати неможливо, і це нормально. Саме тому є сенс працювати разом. З нами сильні співробітники стають ще сильнішими, та підтримують один одного.
 • За вами та вашою командою кістяк OVB — національний головний офіс. Саме тут закладається основа для вашої повсякденної роботи та гарантії того, що ви отримаєте всю необхідну підтримку.
 • OVB успішно працює в Європі вже понад 50 років. Станьте частиною нашої успішної європейської компанії та пишіть наступні сторінки цієї історії разом з нами.
Команда фінансових консультантів OVB розважається
Ви командний гравець?

Тоді знайдіть команду OVB поблизу себе  і подайте заявку на позицію фінансового радника.

Перевага 3: Рівні можливості на практиці

Кожен кандидат різний. Ви можете розпочати працювати після навчання, якщо хочете змінити кар’єру, після декретної відпустки або якщо вже працюєте фінансовим спеціалістом. У всіх однакові можливості. Головне бути захопленим тим, що робиш, любити працювати з людьми та розділяти наші цінності.

Системне навчання

 • Тільки ваше бажання працювати визначає ваш успіх.
 • Вам не обов'язково бути фінансовим експертом, щоб приєднатися до нас. Ми подбаємо про те, щоб надати вам якісну підготовку.
Розмова фінансового радника за столом конференції OVB

Перевага 4: Різноманітний графік

Рутинна робота — це точно не про нас. Потреби кожного клієнта дуже індивідуальні і вимагають від вас різного підходу. Це означає, що працюючи фінансовим консультантом, у вас буде багато нових та цікавих завдань. З нами у вас буде багато викликів та ще більше досягнень.

Завжди нові враження

 • Ваш розвиток має велике значення. Тому ви отримаєте підтримку компанії через навчання, семінари та подальшу освіту.
 • Працюючи в OVB, у вас не буде нудних робочих днів. Ви постійно будете навчатись і зможете одразу застосувати свої знання.
 • Звичайно, ви будете працювати, використовуючи сучасні технології.
Фінансові консультанти OVB працюють за ноутбуком

Перевага 5: Обов'язки, які приносять користь

Як консультант OVB ви працюєте на боці своїх клієнтів, допомагаючи їм приймати правильні фінансові рішення та досягати власних цілей. Зрештою, ви робите людей щасливішими. Чи можна бажати щось ще від професії?

Задоволення як мета

 • У сучасному світі для людей стає все більш важливим планувати своє фінансове майбутнє якомога раніше. А з такою великою кількістю пропозицій на ринку, людям безумовно потрібна підтримка. І саме для цього ми тут.
 • Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти могли розслабитися, не турбуючись про своє фінансове становище.
 • Коли ви бачите задоволеного клієнта, дуже приємно порадіти разом з ним.
Фінансовий консультант OVB радить задоволеній парі
Хочете дізнатися про переваги роботи фінансовим консультантом в OVB?

Поговоріть з фінансовим консультантом, що працює у вашому місті.

Більше цікавих історій

Вимоги до кандидата в OVB

Щоб стати фінансовим консультантом в OVB, вам не обов’язково мати конкретні навички чи знання. Ми шукаємо кандидатів без досвіду. З нами кожен може розпочати кар'єру.

Чоловік розглядає відправлення заявки до OVB

Ваші можливості розвитку в OVB

З нами ви завжди будете прогресувати. Кожен фінансовий консультант проходить кваліфікований багаторівневий кар'єрний план, який забезпечує постійне просування. Тільки ваша відданість визначає, наскільки швидко ви просунетесь вперед.

Фінансові радники OVB з кандидатами

Історії успіху наших фінансових консультантів в OVB

Без наших фінансових консультантів не існувало б й OVB. Кожен співробітник унікальний, а їх історії — обличчя нашої компанії. Ось чому для нас важливо, щоб наші консультанти розказали про себе.

Фінансові радники OVB обмінюються досвідом