»Бути здоровим і залишатися здоровим«

Необхідно завжди надавати першочергового значення захисту власного здоров'я. Особливо у цьому випадку потреби кожної людини у значній мірі відрізняються. Яка стратегія підходить саме мені?

Необхідно завжди надавати першочергового значення захисту власного здоров'я. Особливо у цьому випадку потреби кожної людини у значній мірі відрізняються. Яка стратегія підходить саме мені?

Здоров'я є найвищим благом кожного. Людина зі слабким здоров'ям не може більше викладатися на сто відсотків у повсякденному житті, а в гірших випадках залишається навіть без роботи. Тому міцне здоров'я є основою для всіх подальших планів – як у професійному, так і в особистому житті. Ось що важливіше - захистити його належним чином і забезпечити його у випадку захворювання.

Нарешті, хотілося б швидко оговтатися. Є багато можливостей, але не кожне рішення фінансового забезпечення підходить саме Вам. Звичайно, у цьому випадку компанія OBБ також може допомогти Вам прийняти правильне рішення.

»Я люблю танцювати і вести здоровий спосіб життя. Я хотіла б жити так як і раніше і в 50 років, будучи щасливою і здоровою бабусею, яка танцюватиме на танцмайданчику.«

»Мені 26 років і я люблю танцювати. Про мене можна сказати, що я веду здоровий спосіб життя. Я надаю перевагу здоровому харчуванню, займаюсь спортом і в цілому задоволена своїм життям. Для мене дуже важливо, щоб все залишалось таким, як є.

Я хотіла б жити так, як і раніше і в 50 років, будучи щасливою і здоровою бабусею, яка танцюватиме на танцмайданчику». Єдине, що може  мені в цьому перешкодити – це нещасний випадок або серйозна травма. На жаль, це не рідкість серед танцюристів. Але я рідко думаю про це. Більш конкретно: я не хочу турбуватися про це. Завдяки знайомій танцівниці, я натрапила на Катерину. Нічого не підозрюючи, я прокоментувала її статтю про фітнес на свіжому повітрі, коли трохи пізніше до моєї поштової скриньки надійшло повідомлення...«

Ніна, Львів

 

»Приємно жити сьогоднішнім днем, але при цьому необхідно не забувати про своє здоров'я.«

»Я побачила Ніну і відразу помітила, що вона живе сьогоднішнім днем, як я це робила раніше. Це може бути дуже приємним, але при цьому необхідно не забувати про своє  майбутнє. Я запропонувала їй провести консультацію, щоб допомогти їй знайти орієнтири в джунглях страхування, щоб вона могла захистити себе відповідно до свого способу життя. Вона спочатку відреагувала скептично, і тоді я розповіла їй, які переваги я маю, як  застрахований любитель спорту, і про те, як я стала фінансовим консультантом OВБ.«

Катерина, Фінансовий консультант

 

Аналіз

Проведення аналізу дає Вам можливість познайомитися з Вашим фінансовим консультантом і висловити Ваші побажання. Ви зможете перевірити для себе, чи будете Ви в майбутньому продовжувати співпрацю. Це перший крок на шляху до ґрунтовного фінансового забезпечення. Задайте своєму консультанту всі питання, на які Ви хочете отримати відповідь.

»Медичне страхування має кілька варіантів: в залежності від обставин, роду діяльності, віку або стану здоров'я можуть використовуватися різні види додаткового страхування.«

»В Україні існує страхування на випадок хвороби або нещасного випадку.

Таким чином, людина не потрапляє в складну ситуацію, коли їй необхідно самостійно оплачувати візит до лікаря або у лікарню. Прогресуюча система дає можливість обрати, чи хочете Ви бути застраховані за законом чи захистити себе в приватному порядку, що пропонує більше можливостей для індивідуального страхування.«

Катерина, Фінансовий консультант

 

Медичне забезпечення

Наша модель передбачає забезпечення потреби в медичному захисті – приватному або встановленому законом, а також індивідуальному додатковому страхуванні. Воно може надаватися в залежності від обставин, роду діяльності, віку або стану здоров'я. Ви також можете прийняти рішення про укладення договору медичного страхування під час перебування в іноземній країні або включити в свою медичну програму послуги стоматолога.

Багато існуючих тарифів можуть мати відмінності, зокрема, для самозайнятих осіб, штатних співробітників, службовців, студентів і дітей.

Якщо Ви хочете дізнатися, який тариф підходить Вам найкраще, ми будемо раді проконсультувати Вас особисто і компетентно. Домовтеся про зустрічі та ні до чого не зобов'язуючого аналізу.

Огляд медичного страхування

Державне медичне забезпечення

Однакове медичне страхування для всіх з низькою якістю та неповноцінним забезпеченнямl

Приватне медичне страхування

Вибір тарифу за віком, професією, станом здоров'я та індивідуальними потребами (можливий страховий захист преміум-класу)

Здійснюється приватними страховими компаніями

Приватне додаткове страхування

Ви можете покращити своє медичне забезпечення, обравши додаткове приватне страхування, що відповідає Вашим потребам.

Таким чином Ви отримаєте ідеальний і індивідуальний медичний захист, з яким можна безтурботно йти по життю

Преміальний відбір – наш надійний партнер для вашого здоров'я

На ринку є багато компаній, які надають фінансові та страхові продукти. Ми відбираємо з їх числа надійних партнерів і домовляємося про найкращі умови. Наші фінансові консультанти пропонують Вам найкращі продукти з цього асортименту. Дізнайтеся, хто входить в число наших партнерів і які переваги від фінансових та страхових продуктів можна отримати.

Дізнатися більше

 

Індивідуальні рішення

Під час консультації ми надаємо пояснення щодо відповідного фінансового рішення, що враховує індивідуальні потреби кожного клієнта. Для цього обираються продукти тільки першокласних партнерів.

»Врешті-решт, мій консультант знав, що в моєму випадку підходить найкраще.«

»Я досі живу за девізом: неочікуване відбувається часто! Я рада, що у мене відбулася розмова з Катериною, тому що я б не стала її активно розшукувати. Більшу частину часу ми говорили про спорт і харчування. І в кінці кінців вона знала, що буде доречним у моєму випадку. Вона дала мені підсумкову інформацію в друкованому вигляді з собою, не намагаючись нав'язати мені чого-небудь іншого або зобов'язуючого до виконання. Тому я можу вільно вирішувати, який з варіантів я виберу для себе. І з цим я безперечно стаю на декілька кроків ближче до своєї мети – бути щасливою і здоровою у похилому віці.«

Ніна, Львів

 

Сервісний супровід

Під час сервісного супроводу Ви разом з Вашим фінансовим консультантом можете переглянути свою життєву ситуацію. При будь-яких суттєвих  змінах доречно обмінюватися інформацією з Вашим консультантом для того, щоб можна було додатково оптимізувати Ваше забезпечення.