OVB Europa вже 50 років

Компанія OVB, яка надає комплексі послуги своїм клієнтам та фінансовим посередникам у всіх питаннях, що стосуються фінансів, відмічає своє 50-річчя! Для нас це приємний.

Надійне минуле – надійне майбутнє

Не кожна компанія може з легкістю зробити огляд своєї історії за останні 50 років у вік стрімкого розвитку. Мабуть, вам цікаво, у чому секрет успіху OVB? По-перше, у центрі нашої політики стоять потреби наших клієнтів: надання консультації та допомоги з максимальною увагою до кожного окремого випадку. По-друге, ми з самого початку розуміли, наскільки важливо вчасно та гнучко реагувати на зміни потреб наших клієнтів та кон'юнктури ринку.

Таке гармонійне поєднання поваги до традицій та готовності до змін дозволили нам сьогодні стати провідними постачальниками фінансових послуг в Європі. Десятирічний досвід компанії допомагає невпинно розвивати та вдосконалювати перелік доступних послуг для підтримки нашого статусу надійного партнера у майбутньому.

»Потреби клієнтів для нас на першому місці. Зокрема наші клієнти та фінансові посередники вже розповіли нам власні історії співпраці з OVB«

1970 – Правильна ідея у влучний час

Міжнародний концерн OVB був заснований у 1970 році у Кельні, Північний Рейн-Вестфалія. Молода компанія визначила себе як «посередника у справах укладання договорів з кредитною установою про видачу довгострокової позики на індивідуальне будівництво» та поставила собі за мету стати консультантом для приватних домогосподарств у цьому питанні. Результат не змусив на себе довго чекати. OVB швидко здобула успіх.

На зміну економічному зростанню після Другої світової війни та стрімкому зростанню доходів у кінці 1960-х прийшов перший економічний спад. Але більшість населення змогла заощаджувати. Такому положенню речей сприяв закон, прийнятий урядом у Бонні в 1970 році. Так звані надбавки до заощаджень працівників були подвоєні. Це дозволило працюючому населенню отримувати особливо високі надбавки від держави при інвестуванні певних фінансових продуктів. До таких інвестицій відносилися грошові внески в індивідуальне будівництво, пропоновані OVB.

Все це, що досить логічно, стало для компанії сильним плацдармом для подальшого розвитку після успішного старту. Однак, OVB була обмежена у наданні послуг, інших від консультування з питань індивідуального будівництва. Зрозуміло, усунення цього обмеження було питанням часу.

Період 1970 – 1989. Формула успіху: комплексні поради та розширення переліку послуг

Попри успіх, керівництво OVB розуміло: послуги консультування з питань індивідуального будівництва – не єдине, що може стати у пригоді клієнтам компанії у майбутньому. Адже потреби населення надто різноманітні.

Тому OVB почала поступово розширювати перелік своїх послуг, серед яких з'явилося страхування особистого та майнового характеру, а також інвестування капіталу, та розробила цілісну концепцію консультування: за основу брався облік та аналіз фінансового стану клієнта. Виходячи з особистих побажань та цілей консультант, спеціаліст компанії OVB, розробляв індивідуальне рішення – оптимальне, гнучке та орієнтоване на довгострокову перспективу. Такий підхід дозволив створити універсальну та комплексну систему консультування з фінансових питань, яка дозволяла знайти слушне рішення для клієнта у будь-якій ситуації. Сьогодні він є однією із найважливіших опор бізнес-моделі компанії OVB та величезною перевагою для кожного її клієнта. Навіть більше, відомі компанії-партнери OVB також пропонують різноманітні послуги на постійній основі. Особливої уваги потребує сильна та налагоджена система консультування компанії – завдяки цьому кожен міг та може розраховувати на отримання правильного рішення з обраного портфелю фінансових послуг.

Все це дало компанії OVB змогу продовжувати свою діяльність із привабливим для населення переліком послуг та продуманою консультативною системою. Здавалося, що сама країна зробила можливим втілити це у реальність. Середня норма заощаджень німецьких приватних домогосподарств стабільно трималася на високому рівні, характерному для західних індустріальних країн. Однак OVB була однією з перших компаній, що зрозуміли можливості, які може запропонувати ділова діяльність по всій Європі. Відповідно, керівництво встановило важливий стратегічний курс для так званої європейської експансії. Крокування по Європі почалося з Австрії у 1991 році.


З 1991 – Захоплення південного заходу

Після експансії Австрії в 1991 році компанія OVB продовжила успішно працювати на південному заході Європи. У 1993 році перелік країн поповнився Грецією. У 1995 році компанія «захопила» Швейцарію, у 2002 році – Італію та Іспанію. Експансія Франції відбулася через рік після того.

Іспанія характеризувалася найвищою тривалістю життя в ЄС і, як і Італія, найнижчою народжуваністю. В обох випадках демографічні зміни становили і становлять особливо серйозну проблему. А тому потреба у фінансових послугах для приватного забезпечення була відносно великою. Крім того, постачальникам фінансових послуг навряд чи було відомо про бізнес-модель OVB в Іспанії. Відповідно, клієнти із Іспанії швидко зрозуміли та сприйняли поєднання комплексних порад та численних послуг від надійних партнерів.

У 2018 році компанія OVB успішно продовжила курс свого розширення у Бельгії.

З 1992 – Відкриття Східної Європи

Однак успіх компанії OVB не обмежується південним заходом. У Східній Європі у 1992 році компанія почала свою діяльність у Польщі, Чехії та Угорщині, а вже через рік – у Словаччині. У 1998 році перелік східних країн поповнила Хорватія. Румунія та Україна були «захоплені» у 2002 та 2007 роках.

Після падіння Залізної завіси в країнах Центральної та Східної Європи населення стало з більшим оптимізмом дивитися у майбутнє. Перш за все, це означало необхідність оптимізувати надходження споживчих товарів. Протягом багатьох років населенню доводилося використовувати доволі обмежений перелік товарів, які, звичайно, були актуальними у Західній Європі. Спочатку головним завданням було збільшення інвестицій, доступних для внеску у страхові та пенсійні програми.

Зрозуміло, розширення переліку послуг було питанням часу. Після виправлення ситуації із заробітними платами шляхом їхнього поступового збільшення та задоволення поточних потреб у споживчих товарах населення почало думати про своє фінансове майбутнє. В цей момент компанія OVB вже зарекомендувала себе на ринках й була готова надавати усім охочим свої послуги.

2007

Історія успіху ОВБ на українському ринку розпочалася у 2007 році: 22 лютого 2007 року була заснована компанія ТОВ ОВБ Алфінанц Україна. З тих пір ОВБ успішно позиціонує себе на ринку і є справедливим та надійним партнером для населення країни. Наші кваліфіковані фінансові консультанти надають цінні послуги, захищаючи клієнтів від різних ризиків завдяки комплексному консультативному підходу та допомагаючи їм досягти своїх особистих цілей та бажань.

Позитивний розвиток ОВБ Україна за останні роки пояснюється винятковою відданістю, наполегливістю та новаторським духом її давніх керівників. Компанія отримує вигоду від свого глибокого знання ринку і прагне подальшої експансії.

2006 – «Прозорість створює довіру», – OVB виходить на біржу

У 2000 році компанія OVB набула статусу акціонерної корпорації, що стало важливою подією в структурному та організаційному орієнтуванні компанії. Нова організаційно-правова форма надала OVB більше гнучкості для подальшого укріплення своїх позицій та швидшого розширення. Подальше створення холдингової структури та аутсорсинг оперативного бізнесу дозволили OVB стати більш професійною організацією.

З цього моменту 13 національних компаній OVB, включаючи OVB Vermögensberatung AG для німецького ринку, працювали під егідою холдингової компанії. Холдинг відповідав за стратегічне управління групою OVB та пов'язані з цим завдання вищого рівня. Все це склало основу ефективної та розширеної структури концерну. Перший випуск акцій у 2006 році та включення у Prime Standard стали показником того, що компанія OVB відповідала найвищим вимогам щодо розкриття інформації. Оприлюднення річної та квартальної фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та детальні роз'яснення щодо корпоративного управління в компанії є для нас ознакою якості й дозволяють стояти нарівні з великими німецькими та міжнародними групами.

Як і 50 років тому, населення потребує професійного консультування з фінансових питань

Сьогодні обґрунтовані фінансові поради відіграють більш важливу роль, ніж будь-коли. Тривалість життя населення Європи продовжує зростати. Водночас в багатьох країнах спостерігається дуже низький рівень народжуваності. Як наслідок: У державних системах соціального захисту все менша кількість вкладників мусить фінансувати все більшу кількість бенефіціарів протягом дедалі більш тривалого періоду. Приватний пенсійний план – це абсолютна необхідність для того, щоб мати можливість підтримувати звичний рівень життя навіть у старості.

Потреба в тематичних комплексних фінансових консультаціях є великою. Ця тенденція буде продовжувати зростати в майбутньому. Тим паче, насторожує те, що багато хто не хоче розв’язувати питання щодо фінансової безпеки у старості. Цьому можна знайти обґрунтування: фінансові продукти стають все складнішими й для більшості пенсія є чимось дуже далеким. А тому дуже важливо, що OVB роз'яснює необхідність приватного захисту та підтримує своїх клієнтів у пошуку індивідуальних рішень. І це вже принесло свої позитивні результати: маючи понад 3,7 мільйона клієнтів, майже 5000 фінансових посередників та вихід на 16 світових ринків, сьогодні OVB є однією з провідних груп фінансового посередництва в Європі.

Цінні поради не мають строку дії їхньої актуальності. Можливість пошуку відповідей у мережі не замінить особисті консультації, чим користуються навіть молоді цільові групи. Компанія OVB знає, як правильно проводити технічну експертизу, й використовує свій півстолітній досвід. Безумовно ця історія успіху триватиме ще 50 років.

»Потребуєте допомоги з питань захисту та надання послуг? Знайдіть найближчого консультанта OVB у вашому місці перебування«

»Професійно зростати можуть лише ті, хто працює разом. А тому командна робота – наш пріоритет«