Фінансовий консультант OVB з кандидатом
Ми продовжуємо

Можливості розвитку в OVB

З нами ви не будете стояти на місці. В OVB кожен фінансовий консультант проходить кваліфікований і багатоетапний кар’єрний план, який забезпечує постійний розвиток. Наш кар'єрний план гарантує кожному фінансовому консультанту однакові можливості для просування – незалежно від твого досвіду, віку чи статі. Це означає, що ваш кар'єрний шлях визначає не начальник за особистим оцінюванням, а виключно ваші особисті результати. Отже, якщо у вас достатньо мотивації та професійних навичок, ви досягнете успіху в OVB.

Почніть як фінансовий консультант

Подайте заявку до нас і зробіть перший крок до кар'єрного зростання!

Ваш кар'єрний план в OVB

Кожен фінансовий радник проходить однакові етапи нашого кар’єрного плану. Просунення на наступний рівень завжди залежить від теоретичної підготовки, подальшого розвитку, а також практичних навичок. Ви починаєте свою кар’єру як фінансовий стажист і поступово можете отримати більше теоретичних і практичних знань, очолювати команду, яка постійно зростає. Якщо керування командою не для вас і ви хочете повністю зосередитися на консультуванні своїх клієнтів, у нас також є відповідний план для цього. Незалежно від того, який шлях ви оберете, у вас завжди буде підтримка: ваш керівник та колеги завжди поруч, професійно та емоційно.

Фінансовий консультант OVB проводить лекцію

Ваші можливості розвитку з кар'єрним планом OVB

Збільшення вашого досвіду

Завдяки якісній підготовці та безперервному подальшому навчанню ваші професійні знання у сфері фінансів і страхування систематично поглиблюються та постійно оновлюються.

Навчання Soft Skills

Ваші соціальні та особисті навички також тренуються в рамках кар’єрного плану для підтримки міжособистісного спілкування з клієнтами. Чим краще ваші лідерські якості, тим вище ваші кар'єрні можливості.

Збільшуйте свою зарплату

Наш принцип результативності також діє у сфері винагороди. На кожному кар'єрному рівні ваша зарплата зростає. Зрештою, ваша грошова винагорода залежить лише від вашого часу та зусиль.

Підвищуйте свою відповідальність

При зростанні команди, зростає і рівень відповідальності. Необхідно пам'ятати, щоб ваша команда була зосереджена на цілях та почувалась комфортно.

Зробіть перший крок

Подайте заявку до нас зараз і почніть власний шлях до успіху.

Наша пропозиція навчання та підвищення кваліфікації

Приєднуючись до OVB як фінансовий консультант, ви спочатку проходите поглиблене навчання, під час якого ми навчаємо вас основним професійним навичкам у сфері фінансів і страхування. Але це не кінець вашого навчання. На регулярних семінарах, заходах і майстер-класах, адаптованих до вашого кар'єрного рівня, ви зможете постійно вдосконалювати та розширювати свої навички.

Якісна освіта як основа

На початковому етапі роботи в OVB ми навчимо вас усім основам, які потрібні фінансовому консультанту. Цей базовий тренінг дозволить вам надавати кваліфіковані поради своїм клієнтам.

Фінансові радники OVB аплодують під час лекції

Підвищення кваліфікації у галузі фінансів і страхування

Щоб мати можливість якнайкраще консультувати своїх клієнтів, вам потрібно володіти навичками та завжди підтримувати рівень знань. Тут важливі не лише знання конкретного продукту, а й знання законів і нормативних актів, які впливають на фінансовий і страховий ринок.

Фінансовий консультант OVB виступає перед групою фінансових консультантів

Постійне удосконалення навичок спілкування

Для фінансового консультанта важливо не лише бути професіоналом. Для ваших клієнтів, а також для ваших співробітників, ви будете довіреною особою, яка повинна чуйно реагувати на їхні потреби. Тому ми постійно покращуємо соціальні та особисті навички.

Фінансові радники OVB підіймаються сходами

Подальший розвиток

Ми віримо, що збалансоване поєднання теорії та практики — оптимальний спосіб реалізувати себе в професійному плані. Кожен день у житті фінансового консультанта різний. Ви автоматично навчаєтесь справлятися з різними ситуаціями та викликами та постійно розвиваєтесь. Крім того, у вас завжди буде підтримка від досвідчених колег та керівника.

  • Дізнавайтеся щось нове щодня завдяки різноманітним задачам.
  • Працюючи в команді, ви будете підвищувати лідерські та комунікаційні навички.
  • Під час роботи з клієнтами ви тренуєте такі навички, як емпатія, відкритість та комунікація.
Фінансовий rjycekmnfyn OVB консультує клієнта

Переваги самозайнятості

Як самозайнятий фінансовий консультант в OVB ви отримаєте наступні переваги:

  • гнучкий графік роботи, повний або неповний робочий день у перспективній галузі
  • високі можливості заробітку
  • освіта та навчання на кожному кар'єрному рівні з акцентом на практику
  • підтримка регіонального офісу OVB у Кельні
  • робота на місці у твоєму регіоні, гнучкі місця роботи
  • самостійність та відповідальність задля успіху
Веселий самозайнятий фінансовий консультант OVB