ОВБ Алфінанц Україна

»Мої цілі і бажання здійснюються завдяки компанії ОВБ.«

Ми надаємо вам кваліфіковані і індивідуальні консультації

Фінанси, страхування і соціальне забезпечення є питаннями, які мають визначальне значення у житті – подобається нам це чи ні. Проте лише незначна кількість людей має у цьому яке-небудь уявлення: Ринок є складним, існує безліч продуктів і ще більше  можливостей. Тому дуже важливо, щоб Ви мали експерта, який допоможе прийняти правильні рішення. Для цього у Вас є ми, компанія ОВБ.

13 000

Більше 13 000 клієнтів

500

Більше ніж  500 фінансових консультантів

16

здійснює діяльність в 16 європейських країнах

100

більш ніж 100 сильних компаній-партнерів у Європі

»Найкращі консультації базуються на захопленні своєю роботою і компетенцією«

В компанії OVB працюють тільки мотивовані і висококваліфіковані фінансові консультанти, які цілеспрямовано надають фінансові консультації і точно знають, що вони роблять. Кожна консультація проходить систематично в три етапи. Саме так, просто і очевидно, клієнти і консультанти спільно приймають рішення, яке найкраще підходить. Рекомендовані фінансові продукти ретельно обрані і відповідають високим стандартам якості. OBБ співпрацює з відомими компаніями в цій галузі.

Що ми розуміємо під висловом »системна консультація«.

На початку нашої консультації проводиться аналіз, на який наші фінансові консультанти витрачають багато часу, щоб отримати від вас необхідну інформацію. В процесі аналізу ми з'ясовуємо Ваше поточне фінансове становище, розглядаємо плани на майбутнє і обговорюємо Ваші цілі і побажання.

На наступній консультації вам будуть представлені відповідні фінансові рішення, які точно відповідають Вашим індивідуальним потребам. Для досягнення цієї мети ми обираємо тільки високоякісні продукти наших відомих партнерів.

Після консультації проводиться подальший супровід. Для того, щоб мати можливість адаптувати Ваше фінансове планування до Ваших поточних умов життя, існують наші постійні сервісні зустрічі. Ви просто повідомляєте нам, які зміни відбулися у Вашому житті, а ми виконуємо всі інші необхідні дії.

 

Наші надійні партнери

Безумовно, що фінансових і страхових продуктів на ринку не бракує. Саме тому ми здійснюємо попередній відбір і обираємо в число наших партнерів тільки найкращі і найвідоміші банки, страхові компанії або кредитні установи – ми називаємо це стратегією преміального відбору. Таким чином, ми гарантуємо, що Ви будете отримувати від нас тільки високоякісні продукти.

Дізнатися більше

 

»Ми добре володіємо своєю справою.«

Ми добре виконуємо свою роботу. Саме тому ми вже протягом півстоліття успішно працюємо на ринку і змогли передати нашу бізнес-модель в багато європейських країн. Користь від нашого досвіду отримуєте, насамперед, Ви, наші клієнти. Завдяки досвіду, набутому протягом всіх цих років ми точно знаємо, що Вам потрібно і як ми зможемо Вам найбільш ефективно допомогти.