Наші консультації

Під час наших фінансовий консультацій ми нічого не залишаємо поза увагою: Завдяки успішному поєднанню систематики та емпатії ми завжди досягаємо найкращих результатів для наших клієнтів

Особиста консультація з фінансовим консультантом є перевагою, ніж консультація онлайн.

Звичайно на сьогоднішній день ми б змогли надавати консультації і онлайн, але ми цього не хочемо. Адже за допомогою бітів та байтів дійсно можна проаналізувати цифри та розрахувати ймовірності, але не можна зрозуміти, що Ви відчуваєте, чого бажаєте та про що мрієте.

Якщо мова йде про ваше фінансове майбутнє, то альтернативи особистій консультації не існує. Наші фінансові професіонали підтримають Вас в життєвих ситуаціях та знайдуть потрібне рішення. До того ж вони в будь-який час до Ваших послуг. Не важливо, чи то в улюбленому кафе, чи у Вас вдома, чи ж в офісі OBБ.

Ми консультуємо за допомогою системи.

Під час розмови наші консультанти приділяють достатню кількість часу знайомству зі своїми клієнтами: як виглядає їх фінансове становище? Чи є вже плани на майбутнє? Які в них побажання та цілі? В ході консультацій ми пояснюємо відповідне фінансове рішення, яке відповідає індивідуальним потребам кожного клієнта. Для цього обираються продукти лише надійних та фінансово сильних партнерів. Наша консультація є постійною. Для того, щоб  фінансове планування наших клієнтів відповідало актуальним на даний момент умовам життя, вони завжди можуть розраховувати на наші консультації.

 

Командне рішення

Одна голова добре, а дві – краще. Тому наші консультанти ніколи не працюють поодинці. Результати першої бесіди з клієнтом завжди обговорюються в своїй команді. Ґрунтовні знання різних консультантів можна об’єднати таким чином, щоб знайти для Вас не найпростіше, а найкраще рішення. Те, що Ви дізналися під час консультації, ніколи не є результатом »ексцентричної думки« однієї особи, а завжди вираженням об’єднаних фінансових знань команди OBБ.

Знайдіть Вашого особистого консультанта!

Ми підтримуємо Вас у здійсненні Вашої мрії з пристрастю та співпереживанням. Ви завжди можете звернутися до наших консультантів незалежно від часу та місця – в одному з наших численних офісів OVB, у Вашому будинку або улюбленому кафе. Ваші потреби в галузі фінансів, страхування та забезпечення завжди є нашим головним пріоритетом.