Чоловік дивиться інформацію у ноутбуку
Для нас особисті якості мають значення

Вимоги до фінансового консультанта в OVB

Щоб розпочати роботу у якості фінансового консультанта у нашій компанії, вам не обов’язково відповідати певним шаблонам. Ми шукаємо кандидатів без досвіду. Для нас не важливо, чи є у вас ідеальне резюме. Зовсім навпаки: чим ширше ваш світогляд, тим більше ви будете зростати як спеціаліст. Ми шукаємо не роботів, а людей, які захоплені своєю справою. І тому ми пропонуємо широкі кар'єрні можливості.

Подайте заявку на позицію фінансового консультанта в OVB

Незалежно від вашого досвіду, у нас є багато можливостей для вас

Робота фінансовим консультантом без досвіду

Вам не обов’язково бути фінансовим спеціалістом, щоб працювати з нами. Завдяки нашому навчанню, ви з нуля дізнаєтесь все, що вам потрібно для майбутньої роботи. Ви отримаєте важливий досвід у своїй команді з самого початку. Навчання звісно має значення. Та найважливіше — відданість своїй справі та захопленість тим, що робиш.

Молодий кандидат із велосипедом на посаду фінансового консультанта OVB
Молодий кандидат із планшетом як фінансовий консультант в OVB

«Цього року я закінчив середню школу і радий, що мої шкільні дні позаду. Навчаючись у школі потрібно витрачати більше часу на теоретичні предмети, які далекі від повсякденного життя. Я не бачу в цьому великого сенсу. Я б хотів безпосередньо зосередитись на практиці. Я навіть не здогадувався, що можна розпочинати роботу в OVB одразу після школи та вивчати роботу фінансового радника з клієнтами та досвідченими колегами. Поки що у мене все йде добре, і в OVB у мене ще багато планів.»

Робота фінансовим консультантом для студентів

Після закінчення університету, ми пропонуємо ідеальне місце для застосування знань у професійному житті. Маючи належну кількість амбіцій, ви можете швидко просунутися вперед і навіть очолити власну команду. Також ви маєте можливість подати заявку під час навчання. Таким чином, ви можете отримати цінний професійний досвід ще до закінчення навчання.

Молодий кандидат в окулярах на посаду фінансового консультанта в OVB
Кандидат в окулярах розмовляє з фінансовим консультантом

«Я здобула ступінь бакалавра економіки, але вже під час навчання зрозуміла, що не можу уявити робочий день без безпосереднього спілкування з людьми. У роботі фінансового консультанта я бачу поєднання своїх вимог: тут потрібна моя компетентність і навички емпатії, водночас я зростаю професійно у своїй сфері. Крім того, у мене тут дуже хороші можливості кар'єрного розвитку.»

Хочете увійти у світ фінансів?

Ми навчимо вас усьому, що важливо для роботи у якості фінансового консультанта.

Станьте фінансовим консультантом після перерви в роботі

Повернутися до роботи після перерви нелегко. Чи то після тривалого перебування за кордоном, підвищення кваліфікації чи відпустки по догляду за дитиною – є багато особистих, професійних причин або проблем зі здоров’ям через які треба робити перерву в роботі. З нами ви можете самостійно вирішувати, коли, де і скільки хочете працювати. В OVB ви зможете знайти індивідуальний ритм роботи, який ідеально впишеться у ваше життя.

Жінка, кандидат на позицію фінансового консультанта в OVB
Усміхнений кандидат розмовляє з фінансовим консультантом OVB

«Після вивчення соціології я відносно швидко пішла у відпустку по догляду за дитиною. Зараз у мене двоє дітей, і останні кілька років я не мала ані часу, ані бажання працювати, тому що хотіла повністю присвятити себе сім'ї. Тепер мої діти настільки самостійні, що я відчула потребу реалізувати себе в іншій сфері та стати фінансово незалежною. Працюючи фінансовим консультантом в OVB, я змогла почати працювати без будь-яких труднощів. Тут я сама визначаю свій робочий час і місце роботи.»

Станьте фінансовим консультантом, щоб змінити кар’єру навіть без фінансового досвіду

Багато людей незадоволені своєю роботою, але не наважуються щось змінити. OVB пропонує  ідеальну можливість змінити кар’єру. Навіть без базових знань і досвіду у фінансовому секторі у вас є шанс приєднатися до нас на позицію фінансового радника і вивчити все, що потрібно для роботи.

Розпочніть свій кар'єрний розвиток з нового аркушу та почніть кар'єру фінансового консультанта!

Кандидат на посаду фінансового консультанта в OVB посміхається
Кандидат усміхається і розмовляє з фінансовим консультантом OVB

«Коли я працювала продавцем, єдине, що мені справді подобалося, це спілкування з людьми. Тому я наважилась спробувати себе в іншій професії, де можна проявити цю навичку. Так я знайшла OVB. Перші кроки були насправді досить легкими, тому що я могла працювати неповний робочий день, не звільняючись зі старої роботи. Сьогодні я працюю фінансовим консультантом на повний робочий день і дуже радію, що колись прийняла це рішення. Іноді в житті варто думати нестандартно та пробувати щось нове.»

Скористайтеся своїм шансом і приєднайтеся до OVB як фінансовий консультант

Надішліть нам свою заявку зараз і дізнайтеся більше про свої можливості в OVB.

Фінансові консультанти стають експертами в галузі

Якщо ви вже працюєте у сфері фінансів, але більше не бачите жодних можливостей для розвитку, ми можемо допомогти. Дуже хороші можливості кар’єрного зростання, різноманітна щоденна робота та спілкування з лояльними клієнтами — новий шлях у професійному житті.

З досвідом у фінансовій сфері, ви зможете швидко просунутися кар’єрними сходами.

Кандидат в окулярах посміхається, фінансовий радник OVB
Усміхнений кандидат з фінансовим консультантом OVB і планшетом

«Я працюю у сфері фінансів та страхування вже 15 років. Мене все влаштовувало, але в якийсь момент я відчув потребу взяти на себе більше відповідальності та керувати своїми співробітниками. OVB запропонували мені таку можливість. Тим часом я керую великою командою, яка дуже цінує мої професійні поради. Тут важлива продуктивність: якщо ти відданий роботі, ти можеш швидко досягти успіху, і будеш мати високу заробітну плату.»

Стати фінансовим консультантом у похилому віці

Ніколи не пізно змінити кар'єру і знову відчути себе вільним. Ми сприймаємо похилий вік не як недолік, а як можливість. За вашими плечима великий досвід, який може бути корисним для наших клієнтів та колег. Замість того, щоб закінчити кар'єрний шлях, у вас є можливість продовжити його з нами.

Багато наших консультантів продовжують працювати навіть після виходу на пенсію, тому що вони отримують задоволення від своєї роботи, а гнучкий графік дозволяє їм ідеально адаптуватися до відповідних життєвих ситуацій.

Досвідчений кандидат на посаду фінансового радника OVB
Досвідчений кандидат шукає кар'єру фінансового консультанта в OVB

«Перед тим, як вийти на пенсію, я хотів би змінити роботу та розвиватися далі. Однак нещодавно я зрозумів, що багато роботодавців не хочуть брати мене на роботу через мій вік. Випадково від друзів я почув про можливість стати фінансовим консультантом в OVB. Вони сказали, що ця професія підходить для мене, що тут я зможу використати свій життєвий та професійний досвід. Тепер я самостійно встановлюю робочий час та працюю за зручним для мене графіком. Я вважаю, що буду ще довго працювати фінансовим консультантом, бо мої знання цінують клієнти та колеги.»