Як це бути фінансовим консультантом в OVB? Дізнайтеся тут
Говорять наші фінансові консультанти

Історії успіху наших фінансових консультантів в OVB

Без наших фінансових консультантів не існувало б й OVB. Кожен співробітник унікальний, а їх історії — обличчя нашої компанії. Ось чому для нас важливо, щоб наші консультанти розказали про себе. Як воно, зробити кар'єру в міжнародній фінансовій групі? Як воно, бути частиною команди OVB? Які наші цінності і що робить нашу роботу такою особливою? Тут можна дізнатися з перших вуст про досвід наших міжнародних фінансових консультантів в OVB.

Ризики через необізнаність у фінансових аспектах

Янка та Петер Бенік завжди хотіли свій невеличкий будиночок, в якому вони могли б зустріти старість. Одного дня вони вирішили здійснити свою мрію, але поспішили, не замислилися над фінансовими наслідками та ризиками. Результат — скрутне становище, яке сильно вибило подружжя з колії. Однак ця кризова ситуація стала приводом для змін у їхньому житті, про які вони не шкодують.

На повних парах до фінансової катастрофи

Коли подружжя Бенік вирішило розпочати будівництво будинку, обом було більше 40 років. Їм довелося продати 3-кімнатну квартиру, в якій вони мешкали багато років. І хоча в результаті їм удалося взяти кредит, він не покрив усі витрати. «Нам довелося позапланово брати інші кредити, і це суттєво вплинуло на наше повсякденне життя. Ми належимо до людей, які в першу чергу дбають про виконання своїх фінансових обов’язків. Це означає, що кожна копійка йшла на погашення кредитів», — розповідає Янка. У них часто не залишалося грошей на прожиття і вони не могли обійтися без допомоги дітей.

Початок нового життя завдяки фінансовій консультації

Ситуація ставала дедалі складнішою. Здавалося, що виходу немає. Тоді Янка та Петер за порадою друга звернулися по допомогу до консультантки OVB пані Урбашикової. Завдяки її знанням і досвіду сім’ї вдалося зменшити розмір щомісячних платежів більше ніж удвічі, змінивши графік погашення. «У нас величезний камінь упав із серця. Нарешті можна було повернутися до нормального життя та не покладатися на допомогу дітей. Ми знову могли дозволити собі сходити в ресторан час від часу чи влаштувати відпустку». Фінансова необізнаність могла привести сім’ю Бенік до краху. «До консультації пані Урбашикової ми навіть не здогадувалися, що взагалі можна зменшити розмір платежів; жоден працівник банку нам нічого подібного не казав», — ділиться Янка. Однак консультантка не лише допомогла Янці та Петеру зменшити щомісячні витрати: вона навчила їх відповідально ставитися до відкладених коштів і розумно інвестувати їх. За словами Петера, вона повністю змінила їх ставлення до фінансової сторони життя.

Янка Бенік, Керівник відділення OVB

З баченням майбутнього до успіху

Віктор Зубай — один із найбільш успішних і досвідчених керівників OVB. Він уже 25 років є абсолютним взірцем для колег і працівників. Він також охоче ділиться своїм досвідом і знаннями підприємця. Його постійні успіхи — найкраще підтвердження того, що бізнес-модель OVB працює в довгостроковій перспективі й створює значну додаткову цінність для клієнта.

Складні умови на початку підприємницької діяльності

Віктор ще замолоду почав шукати можливості для заснування свого підприємства, щоб бути фінансово незалежним і забезпечити собі високу якість життя. Проблема: щоб побудувати бізнес, як правило, потрібен стартовий капітал. На жаль, у спадок такий капітал йому не дістався. З бізнес-моделі OVB Віктор дізнався, що є й інші шляхи. «В OVB мені не був потрібен великий капітал. Достатньо було вкладати свій час і сумлінно працювати, щоб досягати результатів і розвивати власний бізнес, — розповідає Віктор. — Треба було завжди мати план, бачення майбутнього та цілі, а також шукати шляхи, щоб їх досягати. Компанія OVB завжди допомагала мені знайти ці шляхи».

Команду треба мотивувати

Віктор переконаний, що велика й дієздатна команда є ключем до успіху. «Якщо хочете чогось досягти, оточіть себе людьми, які не менш амбіційні й готові йти до цієї мети разом із вами. А для цього треба бути далекозорим, уміти мотивувати й переконувати», — вважає Віктор. Його стиль керування оснований насамперед на довірі до людей. У кожному працівнику він бачить майбутнього директора чи керівника. На думку Віктора, більшості людей бракує впевненості в собі: страх перед невдачею не дає їм рішуче діяти. Тому він упевнений, що керівник повинен переконувати своїх працівників у їх цінності та вірити в них.

Віктор Зубай, Директор OVB в Україні

Цікаво працювати фінансовим консультантом?

Ставайте фінансовим консультантом в OVB і напишіть власну історію успіху.

Разом сильніші або як працювати разом як подружжя

Маркета та Ладислав Зайц одружені й працюють разом в OVB. Це є частою причиною сварок? Безсумнівно, це не той випадок. Взаємна повага, вдячність та підтримка забезпечують успіх двох фінансових радників як у приватному, так і в професійному плані.

Початок професійного шляху вже з університетського часу

Подружжя Зайц познайомилися, навчаючись в університеті. У той час Ладислав шукав спосіб розпочати свою професійну кар’єру паралельно із навчанням. Він знайшов те, що шукав, у OVB. «Вирішити мені допомогла система кар’єрного розвитку в OVB. Ті, хто добросовісно, старанно й наполегливо піднімаються по кар’єрних сходах. І є абсолютні рівні можливості», – пояснює Ладислав. Маркета приєдналася до команди OVB трохи пізніше завдяки своєму чоловіку. «Перший курс, який я відвідала, стосувався плану кар’єри OVB. Я подумала, що це чудово, що навіть як студент, я мала реальні можливості кар’єри та могла бути фінансово незалежною», – розповідає Маркета. Сьогодні обидва є успішними керівниками на чолі зі своїми командами.

Відкрита комунікація як ключ до успіху

Професійна співпраця подружжя на початку була справжнім випробуванням для обох. «У наших робочих стосунках мені знадобився певний час, щоб поважати Ладислава як менеджера. Ми швидко з’ясували, що найкращий шлях для нас знайти компроміс – це відкрито говорити про все й слухати один одного», – каже Маркета. «Важливо обговорювати різні думки й завжди шукати компроміси», – додає Ладислав. «Ми успішно робимо це вже 16 років».

Маркета та Ладіслав Заїц, Національний головний офіс ОВБ

OVB не ставить матерів перед непростим вибором – кар'єра чи діти

Баланс роботи та сім'ї для Мелінди та Аніти – не важка спроба поєднати несумісне, а досить природна річ. Дві колеги здобули фінансову незалежність та є успішними консультантами OVB.

Великі вимоги до власного майбутнього

Мелінда виросла в маленькому угорському містечку. Змалу вона проявляла себе як надзвичайно амбітна дитина та вже тоді знала, що не хоче бути посереднім спеціалістом. Мелінда хотіла більшого, прагнула незалежності та успіху. Однак її рідне місто не могло забезпечити їй особливих кар’єрних перспектив. А тому єдиним виходом було навчання на економічному факультеті в Будапешті. Аніта також приїхала до столиці на навчання. Батьки не могли її фінансово підтримувати, а тому їй довелося шукати роботу на неповний робочий день. Обидві жінки дізналися про кар’єрні можливості в OVB, поспілкувавшись з іншими студентами.

Великі амбіції – гарантований успіх

Мелінда та Аніта працюють в OVB більше десяти років й обидві займають керівні посади. «В OVB я досягла того, що завжди було моєю метою: фінансова незалежність», – каже Мелінда. «Для нас обох було дуже важливо, щоб згодом в нас було достатньо часу для власної родини. І, бажано, без втрати роботи чи залежності від партнера».

Melinda Csányi, Регіональний менеджер ОВБ

Хочете розпочати власну історію успіху?

Подайте заявку зараз, щоб стати фінансовим консультантом в OVB!