Станьте фінансовим консультантом в OVB
Почніть свою кар'єру з нами зараз

Станьте фінансовим консультантом в OVB

Працюючи фінансовим консультантом в OVB, ви можете розраховувати на гнучкий робочий день, винагороду за результатами роботи та можливості постійного розвитку. Приєднуйтесь до нашої команди та працюйте з більш ніж 5000 фінансових консультантів OVB по всій Європі. Завдяки емпатії, досвіду та знанням ми наближаємо людей до їхніх особистих фінансових цілей і бажань.

Наші консультаційні послуги для клієнтів

Задоволена пара з фінансовим консультантом OVB
Закохана пара на вечірці в саду

Робота фінансовим консультантом в OVB: переваги

  • Ви є підприємцем у компанії і користуєтесь перевагами, які це дає. 
  • Ваша команда завжди поруч, готова допомогти та підтримати.
  • Співробітники офісу в Києві займаються адмініструванням та координацією у фоновому режимі.
  • Великий вибір пропозицій від наших партнерів дозволяє пропонувати клієнтам найвигідніші продуктові рішення.
Молода пара з фінансовим консультантом OVB за столом

Що робить фінансовий консультант протягом робочого дня?

В OVB ви самі вирішуєте, як виглядає ваш робочий день. Ви вирішуєте, коли і скільки працювати і що робити протягом дня. Між зустрічами з клієнтами, розробкою рішень у команді та регулярними навчаннями є достатньо часу для балансу між роботою та особистим життям.

Задоволений фінансовий консультант OVB за столом

Історії успіху наших фінансових консультантів

Як це насправді – зробити кар’єру фінансового консультанта? Ми покажемо якими можуть бути історії успіху фінансових консультантів в OVB. Фінансові консультанти розповідають про весь процес за кулісами та діляться своїм  досвідом роботи в OVB. Як працюється у міжнародній фінансовій компанії? Які цінності важливі для нас і що робить нашу роботу такою особливою? Тут ви можете дізнатися з перших вуст, як це – бути частиною команди OVB.

Фінансові консультанти OVB обмінюються досвідом

Переваги роботи фінансовим консультантом в OVB

Якщо ви шукаєте надійну та стабільну роботу, ви прийшли за адресою. Ми цінуємо відданість і продуктивність і гарантуємо, що ви отримаєте численні переваги при роботі з нами.

Фінансовий консультант OVB спілкується з клієнтами

Наполегливість, незалежність і гнучкість — основи роботи консультанта в компанії OVB. Ми вважаємо, що ви можете працювати продуктивно лише дотримуючись власного ритму.

Одна голова добре, а дві краще. Ось чому за кожним фінансовим радником OVB стоїть  команда. Ми твердо переконані, що тільки в тісному спілкуванні з колегами можна досягти оптимальних результатів роботи.

Кожен кандидат різний. Ви можете працювати з нами після навчання, якщо змінюєте кар’єру, після відпустки по догляду за дитиною, або якщо вже маєте досвід професійного спеціаліста у сфері фінансів. У всіх однакові можливості.

Рутинна робота — це точно не про нас. Потреби кожного клієнта дуже індивідуальні і вимагають від вас нових рішень. Це означає, що працюючи фінансовим консультантом, у вас буде багато нових та цікавих завдань. З нами у вас буде багато викликів і ще більше -досягнень.

Як консультант OVB ви працюєте в інтересах своїх клієнтів, допомагаючи їм приймати правильні фінансові рішення та досягати власних цілей. Зрештою, ви робите людей щасливішими.

Зацікавлений та хочеш стати фінансовим консультантом?

Знайди найближчого фінансового консультанта, до якого можна звернутися зараз.

Вимоги до фінансового консультанта в OVB

Щоб стати фінансовим консультантом в OVB, вам не обов’язково мати конкретні навички. Ми шукаємо кандидатів без досвіду. Є багато різних способів почати свою кар’єру з нами.

  • Робота без досвіду
  • Працюйте як студент
  • Працюйте після перерви в роботі
  • Працюйте без фінансового досвіду
  • Працюйте як професійний фінансист
  • Більше про вимоги до кандидата
Чоловік розглядає можливості роботи в OVB

Чи є у вас все необхідне, щоб стати фінансовим консультантом в OVB?

Щоб стати фінансовим консультантом у нас, необхідно мати певні якості: вміння працювати в команді, сильні комунікативні навички та мотивація - основні вимоги. Впізнали себе? Тоді, можливо, ви природжений фінансовий консультант!

Два фінансових консультанти OVB на сходах

Ваші можливості розвитку як фінансового консультанта OVB

З нами ви завжди будете прогресувати. Кожен фінансовий радник починає з якісного навчання, а потім проходить кваліфікований багаторівневий кар'єрний план, який забезпечує постійне просування. З кожним етапом ви будете набиратися досвіду, ставати більш відповідальним, та підвищувати заробітну плату. Тільки ваша працездатність визначає, наскільки швидко ви просунетесь вперед.

Фінансовий консультант OVB з кандидатом