Пенсійне забезпечення?

»Я хочу сидіти на пляжі і написати свою книгу.«

Безтурботний вихід на пенсію з належним пенсійним забезпеченням.

Більшість людей вже точно знають, що вони хотіли б робити у свій вільний час після виходу на пенсію. Нарешті більше не потрібно буде працювати і будете мати час для приємних речей у житті. Однак у цій справі є одне «але»: однієї законної пенсії недостатньо для підтримки звичайного рівня життя у похилому віці.

В даний час необхідно заздалегідь зайнятися особистими пенсійними накопиченнями. Це здається дуже серйозною справою? Але це не так. Навіть кілька вдало підібраних і реалізованих заходів забезпечують безтурботний вихід на пенсію без суттєвого впливу на поточний рівень життя. Про те, яка концепція пенсійного накопичення Вам підходить найкраще, можна дізнатися у Вашого фінансового партнера - компанії OBБ.

»Сергій допоміг мені визначитися в питанні пенсійного страхування.«

»Я познайомився з Сергієм 8 років тому за рекомендацією мого друга. У той час я зайнявся індивідуальною трудовою діяльністю і хотів серйозним чином себе захистити. Ми розглянули мою життєву ситуацію і поговорили про мої бажання. Розмова була дуже приємною, оскільки Сергій слухав мене і задавав питання. Після подальших зустрічей з ним я зміг розібратися у своїх думках і визначився в питанні пенсійного забезпечення. Ми розробили стратегію мого фінансового забезпечення.«

Олександр, Київ

 

»Я запитав Олександра про його бажання і мрії.«

Олександр дещо чув про пенсійне страхування від членів його сім'ї та друзів. У нього на той час ще не було жодної ідеї з приводу того, що він мав робити. В процесі підготовки до розробки стратегії я загалом поцікавився про його життя, про професійні уподобання, а також про те, які цілі він має.

Сергій, фінансовий консультант

 

Аналіз

Проведення аналізу дає Вам можливість познайомитися з Вашим фінансовим консультантом і висловити Ваші побажання. Ви зможете перевірити для себе, чи будете Ви в майбутньому продовжувати співпрацю. Це перший крок на шляху до ґрунтовного фінансового забезпечення. Задайте своєму консультанту всі питання, на які Ви хочете отримати відповідь.

»Зі своєю командою я знайшов оптимальне рішення для Олександра.«

Зрозумівши ситуацію і побажання Олександра, я проконсультувався зі своїми колегами з приводу того, як найкраще убезпечити його. Оскільки він є самозайнятою особою, Олександр  повинен визначитись з сумою внеску у фонд соціального забезпечення. У його ситуації розумним вибором є базова пенсія в поєднанні зі страхуванням на випадок професійної непрацездатності.

Сергій, фінансовий консультант

 

Пенсійне забезпечення – ознайомлення

Державні і приватні інвестиційні продукти настільки ж індивідуальні, як і Ваша життєва ситуація. Ми впевнені, що оптимальні пенсійні накопичення мають відповідати Вашим індивідуальним потребам. У разі захисту виключно за рахунок обов'язкового пенсійного страхування, у багатьох випадках є недоліки у сфері пенсійних накопичень.

Ось короткий огляд загальноприйнятих видів пенсійних накопичень:

базове пенсійне забезпеченнязаохочуване державою пенсійне
забезпечення
приватна пенсіякапіталовкладення
обов'язкове пенсійне
страхування
корпоративне пенсійне
страхування
страхування життяінвестиції
спеціалізоване пенсійне
забезпечення
 мінімальна пенсіяпенсійне страхуваннянерухомість

Ваша пенсія – це поєднання доцільного і того, що підходить саме Вам

Різні види мають різні переваги. Завжди є доцільним розумне поєднання декількох пенсійних моделей. З ними Ви уже сьогодні зможете отримати вигоду при оподаткуванні, а згодом і хорошу пенсію. Це має сенс, щоб обрати інвестицію, яка відповідає Вашому типу особистості: хочете отримати більше прибутків і допустити ризики? Чи Ви хотіли б отримати більше гарантій? Також важливо, з якого віку Ви починаєте накопичувати кошти. Ми з'ясуємо з Вами усі важливі чинники і створимо індивідуальний пенсійний пакет.

Преміальний відбір – Наші надійні партнери для Вашого пенсійного забезпечення

На ринку є багато фінансових і страхових продуктів. Ми відбираємо з їх числа найнадійніших партнерів і домовляємося про найкращі умови. Наші фінансові консультанти пропонують Вам найкращі продукти з цього асортименту. Дізнайтеся, хто входить в число наших партнерів і які переваги від фінансових та страхових продуктів можна отримати.

Дізнатися більше

 

Індивідуальні рішення

Під час консультації ми надаємо пояснення щодо відповідного фінансового рішення, що враховує індивідуальні потреби кожного клієнта. Для цього обираються продукти тільки першокласних партнерів.

»Я задоволений своїм рішенням щодо пенсійного забезпечення у похилому віці.«

»Є так багато пропозицій від страхових компаній. Це питання виявилося для мене занадто складним. Він добре пояснив мені переваги індивідуальних пенсійних моделей. Тепер я розумію, в що я інвестую. Під час обговорень Сергій не випускає із поля зору мої цілі як на даний момент, так і на майбутнє, та дає мені поради, як я  можу їх досягти. Я ціную його за те, що він відповідає на мої запитання об'єктивно, зрозуміло і компетентно.«

Олександр, Київ

 

Сервісний супровід

Під час сервісного супроводу Ви разом з Вашим фінансовим консультантом можете переглянути свою життєву ситуацію. При будь-яких суттєвих  змінах доречно обмінюватися інформацією з Вашим консультантом для того, щоб можна було додатково оптимізувати Ваше забезпечення.