Йти новими шляхами.

Ми шукаємо для нашої команди нових людей, які з повною відданістю беруться за справу.

Подати заяву

Ти можеш уявити себе консультантом? Тоді розпочни своє майбутнє в якості фінансового консультанта ОВБ.

Наша мета, як однієї з провідних консалтингових компаній у сфері фінансових послуг в Європі, - особиста та довгострокова підтримка наших клієнтів у сфері фінансів, забезпечення та захисту. Від людини до людини. Ми є не тільки постачальники послуг, але й довірені особи, які завжди готові допомогти. Завдяки емпатії, досвіду і знанням ми наближаємо наших клієнтів до їх особистих цілей і бажань.

13 000

Більше 13 000 клієнтів

500

Більше ніж  500 фінансових консультантів

20

Понад 20 офісів

10

10 потужних постачальників продуктів

Ми завжди працюємо в команді

Консультування з клієнтами відбувається на паритетних засадах і орієнтоване на рішення, а також враховує досвід в команді. Висока якість наших консультацій забезпечується завдяки обміну знаннями з колегами, взаємній підтримці та досвіду. Спільні офіси надають можливість працювати на короткій відстані та забезпечують гнучку співпрацю на місцях. Командна робота фінансових консультантів сприяє досягненню найкращих результатів. Це перевага для наших консультантів і наших клієнтів.

Ми консультуємо з душею і розумінням

Наші консультанти уважні до потреб своїх клієнтів та завжди поруч з ними. Розуміють, що їх хвилює, надають відповіді на їх запитання та рекомендують те, що має сенс. Це у нас дуже добре виходить тому, що наші консультанти з захопленням займаються своєю справою і люблять те, що роблять. У нас працюють люди, які добре розуміються на фінансах і в той же час здатні до глибокого розуміння та співпереживання своїм клієнтам. Результатом є довготривале та побудоване на довірі партнерство, яке приносить користь як клієнтам, так і консультантам.

Що пропонує Вам робота фінансового консультанта OBБ?

Гнучкість, самовизначення та мотивація - це основні характеристики, які роблять роботу OBБ такою особливою. Тільки Ви вирішуєте, як багато Ви можете досягти з нами. Якщо Ви втомилися від  монотонної повсякденної роботи і хочете працювати з компетентними і приємними колегами, тоді Вам точно до нас.

Ваші переваги роботи

 

Чи зможете Ви також розпочати співпрацю з ОВБ?

Чи маю я шанс зі своєю шкільною освітою, зі своїм навчанням розпочати кар’єру фінансового консультанта ОВБ? Тут ви можете дізнатися більше про наші можливості старту.

Застосувати зараз

Поля, позначені *, повинні бути заповнені, щоб ми могли обробити вашу заявку.


Дозволені формати: PDF, Word, ZIP, OpenOffice, OpenDocument, JPG, PNG, BMP | Не більше 20 МБ