Ласкаво просимо до ОВБ.

Щоб розпочати роботу фінансового консультанта, Вам не потрібно належати до певних категорій. Ми шукаємо особистостей. 

Подати заявку зараз

»Наші клієнти дуже різні. І це саме те, чого ми очікуємо від наших фінансових консультантів.«

Для нас не важливо, щоб Ви мали ідеальне резюме. Навпаки, тільки якщо дивитися за горизонт, то можна розвиватися далі. Ми шукаємо не машини, а людей з душею і розумінням, які захоплені своєю справою. Ось чому ми маємо дуже різні кар'єрні можливості.

Індивідуальні кар’єрні можливості

Тимур (19)

»Цього року я отримав атестат і радію, що нарешті завершив своє навчання. Подальше навчання в інституті значитиме ще більше часу для ознайомлення з теорією та віддаленими від практики речами .

У цьому я бачу мало сенсу для себе. Я не знав, що до ОВБ можна долучитися відразу після школи і опанувати там справи фінансового консультанта з досвідченими колегами та клієнтами. Поки що у мене все дуже добре виходить і попереду ще багато цікавого.«

»Чи є у мене шанс працювати в ОВБ, якщо я не маю освіти?«

Ви не маєте бути одразу фінансовим експертом, щоб розпочати співпрацю з нами. Під час навчання справі фінансового консультанта Ви з нуля дізнаєтеся все, що необхідно для Вашої майбутньої роботи.

З самого початку Ви отримуєте важливий досвід від колег в своїй команді. Практичні тренінги є важливою складовою опанування справи фінансового консультанта.

Переконливий шанс

Ви пізнаєте себе і відкриті до нових можливостей. Тоді подайте зараз заявку на Ваше майбутнє в якості фінансового консультанта ОВБ.

захоплююча робота в якості додаткової зайнятості

Ліза (25)

»Я отримала диплом бакалавра з економіки, але під час навчання зрозуміла, що не можу собі уявити повсякденну роботу без безпосередньої взаємодії з людьми.

Працюючи фінансовим консультантом, я бачу, що мої вимоги тут задовольняються: необхідні моя соціальна компетентність та вміння співпереживати, в той же час я залишаюся вірною своїй сфері діяльності, яку вивчала в університеті. Крім того, у мене є можливості розвитку і кар’єрного росту та можливості для підвищення.«

»Чи підходить мені ОВБ, якщо я маю високі вимоги?«

»Якщо Ви тільки закінчили університет, ми можемо запропонувати Вам оптимальне середовище для застосування Ваших знань у професійному житті. При достатньому бажанні Ви можете швидко піднятися по кар’єрі і навіть очолити свою власну команду.«

Які переваги Ви маєте в ОВБ?

Привабливі можливості кар’єрного росту та захоплююча повсякденна робота - це лише дві з багатьох переваг, які Ви отримуєте в якості фінансового консультант ОВБ. Дізнайтеся більше про Ваші шанси.