Що для Вас є важливим?

Йти новими шляхами - Кар’єра ОВБ. Дізнайтеся, чи ми підходимо один одному

Ми віримо в переваги, які пропонує ОВБ.

Наші клієнти дуже різні і мають індивідуальні цілі та прагнення. Це саме те, що ми очікуємо від наших фінансових консультантів. Чи зможете Ви у нас реалізувати свій потенціал, ні ми, ні Ви не можемо знати цього заздалегідь. Що не викликає сумніву, це те, що повсякденна робота у нас унікальна. Якщо Ви шукаєте надійну роботу, яка дає Вам гнучкість і можливість самовизначення, то кар'єра у нас може бути правильним шляхом для Вас.

Перевага - Визначайте кар’єру самі

Віра (33)

»Поки мої діти були маленькі, я працювала лише декілька годин в якості консультанта. Зараз, коли вони вже подорослішали і вже більш самостійні, я хотіла б продовжити розвивати свою кар'єру. Зараз будую свою власну команду і з нетерпінням чекаю більшої відповідальності та викликів.«

Перше враження

Самовизначення, самостійність і гнучкість є основою повсякденної діяльності консультанта OBБ. Ми вважаємо, що досягти найкращих результатів можливо тільки тоді, коли дотримуєшся власного ритму. Працюю я сьогодні в кафе, займаюсь спортом чи розпочинаю день одразу зустріччю з клієнтом? Все це Ви можете у нас вирішувати щодня самостійно.

 

Чи можу я адаптувати свою роботу в OBБ відповідно до своїх вимог?

Більше того, Ви можете організовувати свій робочий день повністю відповідно до Ваших власних уявлень.

Ви можете вибирати місце та час для роботи кожного дня так, як це Вам найбільше підходить.

Ваші зусилля визначають Ваш дохід. Якщо Ви захочете, то зможете заробляти значно вище середнього рівня.

Крім того, Ви маєте можливість побудувати власну команду або навіть компанію.

Я не думав, що робота з фінансами може бути такою гнучкою і різноманітною.

Перевага – самозайнятість, але в команді

Маргарита (27)

»Спочатку я сумнівалася, чи підходить мені насправді сфера фінансів та страхування. Сьогодні ці сумніви вже зникли. В ОВБ я відчуваю себе дуже комфортно. Робота з клієнтами мені подобається і я радію кожного разу, коли бачу їх задоволені обличчя. Що стосується професійних питань, то я завжди можу розраховувати на підтримку своїх досвідчених колег, і щодня вивчаю щось нове.«

Перше враження

Одна голова добре, а дві краще. Саме тому за кожним консультантом ОВБ стоїть команда професіоналів. Ми твердо переконані, що тільки в тісній співпраці з колегами можна досягти оптимальних результатів. І ми живемо цим щодня.

 

Як я можу бути хорошим фінансовим консультантом, якщо я сам потребую відповідей на фахові запитання?

Все ніхто не знає, і це нормально. Саме тому доцільно працювати разом. З нами сильні співробітники стають ще сильнішою командою, в якій надається взаємна підтримка.

За Вами і Вашою командою стоїть основа ОВБ: Центральний офіс компанії. Це є основою для Вашої повсякденної роботи і гарантує те, що Ви отримаєте всю необхідну підтримку.

ОВБ успішно працює вже 50 років - станьте її частиною і пишіть свою історію успіху. Дякую, це надає мені почуття впевненості.

Перевага – індивідуальний кар’єрний шанс

Тарас (32)

»Я розпочав працювати як стажер. Зараз я менеджер в ОВБ і дуже радий цьому, адже правило тут дуже просте: якщо Ви багато працюєте, то Ви багато заробляєте. Все прозоро і зрозуміло, і це заохочує мене так добре працювати, як я можу.«

Перше враження

Жоден з наших кандидатів не схожий на іншого. Ви можете розпочати працювати під час навчання, після навчання, маючи освіту з іншої сфери або будучи вже професіоналом у фінансовій сфері. Кожен має однаковий шанс. Передумовою Вашого успіху є те, що Ви з натхненням відноситесь до справи і Вам подобається співпрацювати з людьми, і розділяти наші високі стандарти якості.

 

Що мені потрібно зробити, щоб подати заявку на роботу в OBБ?

Тільки Ваші дії визначають Ваш успіх.

Ви не маєте бути фінансовим експертом, щоб розпочати з нами працювати. Ми піклуємось про те, щоб Ви отримали ґрунтовну підготовку.

Я не думав, що так можливо. Тому мені не потрібно про це хвилюватись.

Перевага – захоплююча повсякденна робота

Владислав (45)

»Вже 18 років я щасливий завдяки своїй роботі в якості фінансового консультанта. Монотонність і суворе дотримання робочих годин- це не для мене і мені це швидко набридає. Моя робота з людьми, чи то з моєю командою чи то з клієнтами, кожного дня індивідуальна і непередбачувана. Це тримає мене в тонусі і надає нову мотивацію щодня.«

Перше враження

Кожен клієнт повністю індивідуальний зі своїми потребами та ідеями і потребує від Вас нових рішень. У нас від Вас вимагають і заохочують. Надалі Ви ростете як професіонал в повсякденній роботі та на різних семінарах. У нас ніколи не буває сумно.

 

Чи можу я бути фінансовим консультантом, якщо я хочу постійно розвиватися?

Звичайно! Ми надаємо великого значення Вашому розвитку. Тому Ви отримуєте підтримку за допомогою навчання, семінарів та тренінгів.

Крім того, у консультанта ОВБ жоден день не є однаковим.

Ви постійно навчаєтеся і можете відразу застосувати отримані знання. Ви також навчаєтеся за допомогою цифрових технологій на найвищому рівні.

Це мене заспокоює. Без можливості постійного розвитку я не зміг би працювати.

Наше системне навчання

Нові консультанти OBБ мають ознайомитися зі своєю справою з нуля, щоб мати можливість забезпечити найкращі результати своїм майбутнім клієнтам. Для цього у нас є добре структурована і давно перевірена система навчання. Ви хотіли б дізнатися більше про нашу роботу та навчання для фінансового консультанта?

Наше навчання

Перевага – Завдання з ціллю та суттю

Катерина (28)

»Як професіонал в фінансах, моя основна робота в ОВБ - допомагати людям в їхньому фінансовому та життєвому плануванні. Це наближає їх до визначеного ними рівня життя, яким вони будуть задоволені. Тільки тоді, коли мої клієнти задоволені, я знаю, що я добре попрацювала.«

Перше враження

Як консультант OBБ, Ви є партнером, який стоїть на стороні Ваших клієнтів, допомагає їм приймати правильні фінансові рішення і досягати своїх особистих цілей і бажань. Зрештою, Ви робите добру справу і приносите задоволення людям. Чи можна бажати чогось кращого від своєї роботи?

 

Для мене важливо, щоб моя робота була соціально корисною. Це взагалі можливо в OBБ?

Сьогодні для людей стає все більш важливим планувати своє фінансове майбутнє якомога раніше. Щоб розібратися в джунглях постачальників послуг і продуктів обов’язково потрібна підтримка. І це саме для цього існує ОВБ.

Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були спокійними і не хвилювались про свої фінанси.

Якщо Ви, як консультант, зробили хорошу роботу, і бачите перед собою задоволеного клієнта, якому Ви полегшили життя, то Ви з задоволенням радієте також.

Це звучить як соціально корисна робота!