Що для Вас є важливим?

Йти новими шляхами - Кар’єра ОВБ. Дізнайтеся, чи ми підходимо один одному

Ми віримо в переваги, які пропонує ОВБ.

Наші клієнти дуже різні і мають індивідуальні цілі та прагнення. Це саме те, що ми очікуємо від наших фінансових консультантів. Чи зможете Ви у нас реалізувати свій потенціал, ні ми, ні Ви не можемо знати цього заздалегідь. Що не викликає сумніву, це те, що повсякденна робота у нас унікальна. Якщо Ви шукаєте надійну роботу, яка дає Вам гнучкість і можливість самовизначення, то кар'єра у нас може бути правильним шляхом для Вас.

Перевага - Визначайте кар’єру самі

Віра (33)

»Поки мої діти були маленькі, я працювала лише декілька годин в якості консультанта. Зараз, коли вони вже подорослішали і вже більш самостійні, я хотіла б продовжити розвивати свою кар'єру. Зараз будую свою власну команду і з нетерпінням чекаю більшої відповідальності та викликів.«

Перше враження

Самовизначення, самостійність і гнучкість є основою повсякденної діяльності консультанта OBБ. Ми вважаємо, що досягти найкращих результатів можливо тільки тоді, коли дотримуєшся власного ритму. Працюю я сьогодні в кафе, займаюсь спортом чи розпочинаю день одразу зустріччю з клієнтом? Все це Ви можете у нас вирішувати щодня самостійно.

Чи можу я адаптувати свою роботу в OBБ відповідно до своїх вимог?

Віра: Більше того, Ви можете організовувати свій робочий день повністю відповідно до Ваших власних уявлень.

Віра: Ви можете вибирати місце та час для роботи кожного дня так, як це Вам найбільше підходить.

Віра: Ваші зусилля визначають Ваш дохід. Якщо Ви захочете, то зможете заробляти значно вище середнього рівня.

Віра: Крім того, Ви маєте можливість побудувати власну команду або навіть компанію.

Я не думав, що робота з фінансами може бути такою гнучкою і різноманітною.

Перевага – самозайнятість, але в команді

Маргарита (27)

»Спочатку я сумнівалася, чи підходить мені насправді сфера фінансів та страхування. Сьогодні ці сумніви вже зникли. В ОВБ я відчуваю себе дуже комфортно. Робота з клієнтами мені подобається і я радію кожного разу, коли бачу їх задоволені обличчя. Що стосується професійних питань, то я завжди можу розраховувати на підтримку своїх досвідчених колег, і щодня вивчаю щось нове.«

Перше враження

Одна голова добре, а дві краще. Саме тому за кожним консультантом ОВБ стоїть команда професіоналів. Ми твердо переконані, що тільки в тісній співпраці з колегами можна досягти оптимальних результатів. І ми живемо цим щодня.

Як я можу бути хорошим фінансовим консультантом, якщо я сам потребую відповідей на фахові запитання?

Маргарита: Все ніхто не знає, і це нормально. Саме тому доцільно працювати разом. З нами сильні співробітники стають ще сильнішою командою, в якій надається взаємна підтримка.

Маргарита: За Вами і Вашою командою стоїть основа ОВБ: Центральний офіс компанії. Це є основою для Вашої повсякденної роботи і гарантує те, що Ви отримаєте всю необхідну підтримку.

Маргарита: ОВБ успішно працює вже 50 років - станьте її частиною і пишіть свою історію успіху. Дякую, це надає мені почуття впевненості.

Чи можете також Ви розпочати співпрацю з OBБ?

Чи маю я шанс зі своєю шкільною освітою, своїм навчанням або професійним досвідом розпочати кар’єру фінансового консультанта в ОВБ? Тут Ви можете дізнатися більше про наші можливості старту.

Перевага – індивідуальний кар’єрний шанс

Тарас (32)

»Я розпочав працювати як стажер. Зараз я менеджер в ОВБ і дуже радий цьому, адже правило тут дуже просте: якщо Ви багато працюєте, то Ви багато заробляєте. Все прозоро і зрозуміло, і це заохочує мене так добре працювати, як я можу.«

Перше враження

Жоден з наших кандидатів не схожий на іншого. Ви можете розпочати працювати під час навчання, після навчання, маючи освіту з іншої сфери або будучи вже професіоналом у фінансовій сфері. Кожен має однаковий шанс. Передумовою Вашого успіху є те, що Ви з натхненням відноситесь до справи і Вам подобається співпрацювати з людьми, і розділяти наші високі стандарти якості.

Що мені потрібно зробити, щоб подати заявку на роботу в OBБ?

Тарас: Тільки Ваші дії визначають Ваш успіх.

Тарас: Ви не маєте бути фінансовим експертом, щоб розпочати з нами працювати. Ми піклуємось про те, щоб Ви отримали ґрунтовну підготовку.

Я не думав, що так можливо. Тому мені не потрібно про це хвилюватись.

Перевага – захоплююча повсякденна робота

Владислав (45)

»Вже 18 років я щасливий завдяки своїй роботі в якості фінансового консультанта. Монотонність і суворе дотримання робочих годин- це не для мене і мені це швидко набридає. Моя робота з людьми, чи то з моєю командою чи то з клієнтами, кожного дня індивідуальна і непередбачувана. Це тримає мене в тонусі і надає нову мотивацію щодня.«

Перше враження

Кожен клієнт повністю індивідуальний зі своїми потребами та ідеями і потребує від Вас нових рішень. У нас від Вас вимагають і заохочують. Надалі Ви ростете як професіонал в повсякденній роботі та на різних семінарах. У нас ніколи не буває сумно.

Чи можу я бути фінансовим консультантом, якщо я хочу постійно розвиватися?

Владислав: Звичайно! Ми надаємо великого значення Вашому розвитку. Тому Ви отримуєте підтримку за допомогою навчання, семінарів та тренінгів.

Владислав: Крім того, у консультанта ОВБ жоден день не є однаковим.

Владислав: Ви постійно навчаєтеся і можете відразу застосувати отримані знання. Ви також навчаєтеся за допомогою цифрових технологій на найвищому рівні.

Це мене заспокоює. Без можливості постійного розвитку я не зміг би працювати.

Наше системне навчання

Нові консультанти OBБ мають ознайомитися зі своєю справою з нуля, щоб мати можливість забезпечити найкращі результати своїм майбутнім клієнтам. Для цього у нас є добре структурована і давно перевірена система навчання. Ви хотіли б дізнатися більше про нашу роботу та навчання для фінансового консультанта?

Перевага – Завдання з ціллю та суттю

Катерина (28)

»Як професіонал в фінансах, моя основна робота в ОВБ - допомагати людям в їхньому фінансовому та життєвому плануванні. Це наближає їх до визначеного ними рівня життя, яким вони будуть задоволені. Тільки тоді, коли мої клієнти задоволені, я знаю, що я добре попрацювала.«

Перше враження

Як консультант OBБ, Ви є партнером, який стоїть на стороні Ваших клієнтів, допомагає їм приймати правильні фінансові рішення і досягати своїх особистих цілей і бажань. Зрештою, Ви робите добру справу і приносите задоволення людям. Чи можна бажати чогось кращого від своєї роботи?

Для мене важливо, щоб моя робота була соціально корисною. Це взагалі можливо в OBБ?

Катерина: Сьогодні для людей стає все більш важливим планувати своє фінансове майбутнє якомога раніше. Щоб розібратися в джунглях постачальників послуг і продуктів обов’язково потрібна підтримка. І це саме для цього існує ОВБ.

Катерина: Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були спокійними і не хвилювались про свої фінанси.

Катерина: Якщо Ви, як консультант, зробили хорошу роботу, і бачите перед собою задоволеного клієнта, якому Ви полегшили життя, то Ви з задоволенням радієте також.

Це звучить як соціально корисна робота!