Між квітами й бізнесом

Єва Хлупачкова вже кілька років є власницею квіткового магазину й щодня із захопленням береться до своєї справи. У самостійній роботі окрім можливості проявити свої творчі навички флориста їй перед усім подобається ділова сторона. І саме тут OVB підтримує її словом і ділом.

Яскраві робочі будні

У Єви завжди був хист до роботи з рослинами. А завдяки допомозі свекрухи їй вдалося відкрити свій квітковий магазин. «Моя повсякденна діяльність дуже різноманітна: по-перше, робота флориста вимагає творчого підходу та змін залежно від пори року. По-друге, у мене як у власниці є цікаві й водночас непрості задачі. Найбільше мені подобається займатися фінансовим плануванням у січні, — розповідає Єва. — Кожен день — це нові виклики. Потрібно завжди підлаштовуватися під побажання клієнтів. Наразі я хочу більше зосередитися на продажах через інтернет».

Надійний партнер у приватному та діловому житті

Єва познайомилася з Ганою Ганаковою з OVB у Businesswomen Club, де вони обидві брали участь у семінарі. Згодом Гана запропонувала Єві підтримку в фінансових питаннях. Уже після першої консультації молода жінка була впевнена, що зробила правильний крок. «Спершу вона розповіла нам, у чому полягає її робота, а потім запитала мене й мого чоловіка, яке наше становище й чого ми хочемо досягти. Нам були потрібні, наприклад, заощадження для мого сина й для мене, а також допомога з кредитом», — розповідає Єва. — Виявилося, що OVB може допомогти, навіть коли мова йде про фінансове забезпечення квіткового магазину. «Я можу звернутися до Гани будь-коли, якщо в мене виникають запитання, скажімо, щодо страхування чи фінансового забезпечення моїх працівниць після виходу на пенсію».

Гарантія безпечного майбутнього

Єва дуже цінує послуги OVB через комплексний підхід: «Пані Ганакова консультує мене з усіх питань. Вона постійно перевіряє всі укладені мною договори, щоб забезпечити максимально надійний фінансовий захист. Найвищий пріоритет наразі мають інвестиції в освіту нашого сина». З OVB Єва не лише подбала про своє майбутнє, а й знайшла подругу: «Я дуже радію щоразу, коли вона заходить на каву. Мені приємно спілкуватися з нею, навіть коли мова не йде про фінанси».