Працюйте та відпочивайте, але не забувайте про правильну

Янніс – людина неординарна: протягом тижня він хороший офісний працівник Євангельської церкви, на вихідних він створює світову історію як діджей, виступає на фестивалях та в кращих клубах, пише музику та має два власні радіошоу. Будучи «майстром на всі руки», він перебуває під постійним тиском, живе повним життям кожну мить, але знаходить час для того, щоб спланувати та забезпечити своє майбутнє.

Перший крок – найважчий

У підлітковому віці Янніс грав пісні зі своїх улюблених плейлистів на днях народження й отримував дуже гарні відгуки. Саме тоді вперше він задумався про те, щоб вивести своє хобі на новий більш професійний рівень. Він почав грати в молодіжних центрах, на випускних вечірках та в перших клубах. «Спочатку я мав проблеми з виступами та навіть вибором свого сценічного імені. Конкуренція з іншими діджеями була величезна», – згадує Янніс. Шлях до успіху був довгим та тернистим: йому знадобився час на створення мережі та власного бренду. Сьогодні він відомий у творчому світі як DJ Olde.

Усього досягнути вже у 30 років

Спокійний офісний день протягом тижня й драйвові вихідні. Те, що для багатьох звучить дико, актуально для Янніса.«Моє життя повне різкими контрастами, які створюють ідеальний баланс», – каже музикант. Янніс вже склався як професіонал свого діла. «Мені вже 30 років і я роблю те, чим завжди хотів займатися», – каже він. Однак він не зупиняється на досягнутому. Янніс постійно пише нові пісні, музику та веде переговори з різними музичними лейблами.

Забезпечення своєї старості – не діло одного дня

Життя музиканта є захопливим та різноманітним, але не гарантує фінансової безпеки. Тому Янніс заздалегідь почав думати про своє майбутнє. На жаль, на його думку, доволі мало молодих людей настільки далекоглядні. «Люди мого віку в основному забувають, що їхня молодість – питання часу. У рамках мого ранкового шоу ми якось проводили опитування на тему забезпечення своєї старості. Я був дуже шокований тим, що багато людей до 30 років взагалі нічого не зробили в цьому плані». На відміну від них, Янніс вже з 16 років почав інвестувати кошти у свій перший інвестиційний фонд. Співпрацею з OVB він зобов'язаний своєму колишньому товаришу зі школи. Як наш давній клієнт він на певному етапі почав організовувати заходи для OVB. «OVB – це не лише компанія, яка пропонує мені захист моєї старості. Для мене це як друга сім’я. Я неймовірно радий, що у мене є такий надійний партнер».