OVB не ставить матерів перед непростим вибором – кар'єра чи діти

Баланс роботи та сім'ї для Мелінди та Аніти – не важка спроба поєднати несумісне, а досить природна річ. Дві колеги здобули фінансову незалежність та є успішними консультантами OVB.

Великі вимоги до власного майбутнього

Мелінда виросла в маленькому угорському містечку. Змалу вона проявляла себе як надзвичайно амбітна дитина та вже тоді знала, що не хоче бути посереднім спеціалістом. Мелінда хотіла більшого, прагнула незалежності та успіху. Однак її рідне місто не могло забезпечити їй особливих кар’єрних перспектив. А тому єдиним виходом було навчання на економічному факультеті в Будапешті. Аніта також приїхала до столиці на навчання. Батьки не могли її фінансово підтримувати, а тому їй довелося шукати роботу на неповний робочий день. Обидві жінки дізналися про кар’єрні можливості в OVB, поспілкувавшись з іншими студентами.

Великі амбіції – гарантований успіх

Мелінда та Аніта працюють в OVB більше десяти років й обидві займають керівні посади. «В OVB я досягла того, що завжди було моєю метою: фінансова незалежність», – каже Мелінда. «Для нас обох було дуже важливо, щоб згодом в нас було достатньо часу для власної родини. І, бажано, без втрати роботи чи залежності від партнера».

Поєднання роботи та родини – в OVB можливо все

Обидві жінки хотіли мати сім'ю й змогли її мати. «Коли мені було тридцять, я познайомилась зі своїм чоловіком – ми були (і є) колегами. Трохи пізніше народилася наша дочка. Відтоді все змінилося», – каже Мелінда, доньці якої зараз три роки. Для працюючих батьків – це справжнє випробування, адже потрібно поєднати не поєднуване, збалансувати своє життя між кар’єрою та сім'єю. Без детального планування та необхідності заміняти один одного, коли річ йде про батьківські обов'язки, це ще важче. «На щастя, ми не маємо прикладати настільки титанічних зусиль для розв’язування цього питання. Мій чоловік також працює в OVB, тому ми обидва маємо максимально гнучкий робочий графік, коли йдеться про наші особисті зустрічі або заплановані діла. Наприклад, коли наша дворічна дочка виступає у дитячому садку, ми обидва завжди з  нею», – каже Аніта.

Крім гнучкого робочого графіку, як мати чи батько, ми завжди можемо розраховувати на розуміння та підтримку своїх колег та начальства. «Аніта та я приблизно одночасно стали мамами. Це зблизило нас ще більше. Ми працюємо з прекрасними людьми, деякі із яких також подружжя. Як велика родина OVB, ми, звичайно, завжди можемо розраховувати на допомогу, коли треба посидіти с дитиною чи приглянути за нею», – з посмішкою пояснює Мелінда.