Чемпіони світу також потребують фінансових гарантій у старості після своєї кар'єри

Мартін та Валентин Сінькович – пристрасні спортсмени. Брати вже 20 років мають статус міжнародних успішних веслярів. Завдяки командній роботі, наполегливості та особистій відданості вони виграли шість золотих медалей у шести чемпіонатах світу – з трьох різних дисциплін. Сьогодні це вважається унікальним успіхом у веслуванні. 

Спочатку була цікавість, яка потім переросла у пристрасть

У спорт брати прийшли завдяки своєму старшому брату. Спочатку це було можливістю проводити разом багато часу. «У перші кілька років ми не замислювалися про те, щоб займатися веслуванням професійно, ми тренувались, тому що це було дуже весело», – пояснює Мартін. У якийсь момент розвага стала справжньою пристрастю. Кожне тренування наближало братів до успіху як справжніх профі. «Коли ми зрозуміли, що нам вдалося виступити вище середнього, з'явились амбіції. Ми почали мріяти про Олімпійські ігри та чемпіонати світу, зробили все можливе для досягнення цих цілей», – сказав Валентин.

Зразок для наслідування – не лише для молоді

Популярність братів Сінькович зростала завдяки численним міжнародним успіхам. Своїм прикладом вони хочуть надихнути молодих людей на ведення активного та здорового способу життя. «Ми радіємо, коли бачимо успіхи інших спортсменів та зацікавленість тих, кому подобається цей вид спорту, у Хорватії», – каже Валентин. «Це велика честь бути спортивними кумирами для деяких людей. Однак це й велика відповідальність. А тому важливо подавати правильний приклад – не лише у спорті, але й в інших сферах нашого життя».

Фінансова підтримка після спортивної кар’єри

Кар'єра будь-якого, навіть найкращого, спортсмена також колись закінчується. Цю гірку істину брати зрозуміли дуже рано. «У Хорватії, на жаль, пенсія не забезпечить вам спокійної старості. Ми рано зрозуміли, що повинні самі вжити заходів». Історія співпраці братів Сінькович з OVB триває вже 10 років. Ваш особистий фінансовий радник гарантує вам належний захист навіть у старості. «На мій погляд, люди занадто мало думають про своє майбутнє. Своєю роботою OVB забезпечує більшу обізнаність щодо пенсійного забезпечення та фінансових питань. Це дозволяє багатьом не лише у Хорватії, а й у всій Європі, почати планувати свою фінансову безпеку вже сьогодні».