Разом сильніші або як працювати разом як подружжя

Маркета та Ладислав Зайц одружені й працюють разом в OVB. Це є частою причиною сварок? Безсумнівно, це не той випадок. Взаємна повага, вдячність та підтримка забезпечують успіх двох фінансових радників як у приватному, так і в професійному плані.

Початок професійного шляху вже з університетського часу

Подружжя Зайц познайомилися, навчаючись в університеті. У той час Ладислав шукав спосіб розпочати свою професійну кар’єру паралельно із навчанням. Він знайшов те, що шукав, у OVB. «Вирішити мені допомогла система кар’єрного розвитку в OVB. Ті, хто добросовісно, старанно й наполегливо піднімаються по кар’єрних сходах. І є абсолютні рівні можливості», – пояснює Ладислав. Маркета приєдналася до команди OVB трохи пізніше завдяки своєму чоловіку. «Перший курс, який я відвідала, стосувався плану кар’єри OVB. Я подумала, що це чудово, що навіть як студент, я мала реальні можливості кар’єри та могла бути фінансово незалежною», – розповідає Маркета. Сьогодні обидва є успішними керівниками на чолі зі своїми командами.

Відкрита комунікація як ключ до успіху

Професійна співпраця подружжя на початку була справжнім випробуванням для обох. «У наших робочих стосунках мені знадобився певний час, щоб поважати Ладислава як менеджера. Ми швидко з’ясували, що найкращий шлях для нас знайти компроміс –  це відкрито говорити про все й слухати один одного», – каже Маркета. «Важливо обговорювати різні думки й завжди шукати компроміси», – додає Ладислав. «Ми успішно робимо це вже 16 років».

Визначення спільних цілей

«Ми часто уявляли, яким може бути наше майбутнє. Це надзвичайно мотивувало нас й допомогло продовжувати розвиватися», – каже Маркета. Завдяки взаємній підтримці та довірі до системи кар’єрного розвитку OVB, пара разом йде шляхом до успіху. Обидва вважають, що співпраця ще більше зблизить їх. «Ми хотіли б бути зразком для інших. Нам доводиться долати перешкоди та проблеми як у повсякденному житті, так і на роботі, але разом жодна проблема – це не проблема, а завдання!»