З баченням майбутнього до успіху

Віктор Зубай — один із найбільш успішних і досвідчених керівників OVB. Він уже 25 років є абсолютним взірцем для колег і працівників. Він також охоче ділиться своїм досвідом і знаннями підприємця. Його постійні успіхи — найкраще підтвердження того, що бізнес-модель OVB працює в довгостроковій перспективі й створює значну додаткову цінність для клієнта.

Складні умови на початку підприємницької діяльності

Віктор ще замолоду почав шукати можливості для заснування свого підприємства, щоб бути фінансово незалежним і забезпечити собі високу якість життя. Проблема: щоб побудувати бізнес, як правило, потрібен стартовий капітал. На жаль, у спадок такий капітал йому не дістався. З бізнес-моделі OVB Віктор дізнався, що є й інші шляхи. «В OVB мені не був потрібен великий капітал. Достатньо було вкладати свій час і сумлінно працювати, щоб досягати результатів і розвивати власний бізнес, — розповідає Віктор. — Треба було завжди мати план, бачення майбутнього та цілі, а також шукати шляхи, щоб їх досягати. Компанія OVB завжди допомагала мені знайти ці шляхи».

Команду треба мотивувати

Віктор переконаний, що велика й дієздатна команда є ключем до успіху. «Якщо хочете чогось досягти, оточіть себе людьми, які не менш амбіційні й готові йти до цієї мети разом із вами. А для цього треба бути далекозорим, уміти мотивувати й переконувати», — вважає Віктор. Його стиль керування оснований насамперед на довірі до людей. У кожному працівнику він бачить майбутнього директора чи керівника. На думку Віктора, більшості людей бракує впевненості в собі: страх перед невдачею не дає їм рішуче діяти. Тому він упевнений, що керівник повинен переконувати своїх працівників у їх цінності та вірити в них.

Дисципліна й витримка

Проте бути самому собі шефом означає не лише мати певні свободи. Треба визначити свій робочий час і задачі, контролювати й дисциплінувати себе. Усього цього треба спершу навчитися. «Багато хто гадає, що людина без керівника має багато вільного часу, може не дотримуватися чиїхось указівок і просто робити, що заманеться. Однак усі забувають, що для досягнення кращих результатів треба якомога частіше виходити із зони комфорту», — пояснює Віктор. — Я переконаний, що чесна й компетентна робота завжди виправдовує себе в довгостроковій перспективі. Я не вірю в короткострокові успіхи. Лише з баченням перспективи можна побудувати надійний бізнес. І з OVB це можливо».