Блог ОВБ

»В різних постах ми поєднуємо життєві тенденції та актуальні питання по темі фінансів та накопичення.«

Робота, сумісна із навчанням: все на тему роботи для студентів

| ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна"

Робота, сумісна із навчанням у виші: все, що ви повинні знати на тему роботи для студентів

У період зростання вартості життя, студентам стає все важче оплачувати своє навчання. Навіть з фінансовою підтримкою батьків багато студентів не можуть покрити всі витрати. В таких обставинних виходом зі скрутного становища може стати робота, що сумісна з навчанням. Тут ви можете дізнатися, чому вона має подвійну вигоду і на що слід звернути увагу, щоб поєднувати роботу і навчання.

| ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

Найпоширеніші помилки в управлінні власними накопиченнями

Часто управління накопиченнями  стає справжньою проблемою. Це відбувається головним чином тому, що деякі вкладники просто починають діяти без допомоги та не обдумавши деталі, і тому часто роблять одні й ті ж помилки.

| ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

Антицифра: серед мілленіалів розвинених країн популярні персональні фінансові консультації

Можна припустити, що особисті фінансові консультації незабаром будуть замінені новими смарт-додатками. Але насправді картина виглядає зовсім по-іншому: опитування показують, що у розвинених країнах саме мілленіали в першу чергу цінують персональні консультації з питань фінансів і віддають таким консультаціям перевагу перед смарт-технологіями.

| ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

Житло в Європі: хто купує, а хто орендує?

Що вигідніше - купувати чи орендувати?  Це питання важливе для громадян будь-якої розвиненої країни, але воно не таке вже й просте, як здається та має значні відмінності в залежності від місця проживання.Пропонуємо розглянути цю тему на прикладі декількох країн Європи.

| ТОВ 'ОВБ Алфінанц Україна'

Ранній птах та інвестиції в майбутню пенсію

Піклуватися про старість у молодому віці? Мало хто цим переймається. Проте, переваги завчасного забезпечення своєї стабільної пенсії очевидні.

| ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна"

„Покоління-Стрес“

В середньому більшість молодих людей часто почуваються психічно і емоційно виснаженими. Причини для цього різноманітні.

| ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна"

Переваги на противагу упередженням - вагомі причини звернутися за фінансовою консультацією

Планування фінансів – рутина, від якої не втечеш. Тому доцільним тут буде мати свого спеціаліста, який допоможе прийняти правильні рішення.

| ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна"

Жінки і пенсія – Швидкий рух у напрямку недостатнього забезпечення у пенсійному віці

По всій Європі жінки більше страждають від бідності у похилому віці, ніж чоловіки. Це не викликає подиву, тому що менша зарплата означає меншу пенсію. Саме тому питання приватного пенсійного забезпечення, особливо для жінок, має стати особливо важливим. Однак реальність в даний час виглядає інакше.

| ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна"

Економити легко – достатня кількість грошових коштів на рахунку без обмежень у звичному житті

Економія дратує, але, на жаль, необхідність у ній існує. Подорожі, ресторани і тривалі походи по магазинам за покупками є діями, від яких необхідно утриматися в інтересах збереження балансу рахунку, і відмова від  них дійсно викликає труднощі. Якщо Ви не бажаєте відмовлятися від звичного способу життя і, попри це, по-справжньому зекономити, ви маєте прийняти до уваги 3 наступних рекомендації.